اصلاح پایان نامه روانشناسی

اصلاح پایان نامه روانشناسی

در بسیاری از مواقع دانشجویان عزیز نیاز به خدمات اصلاح و ویرایش پایان نامه دارند که یکی از خدمات ویژه دانشورزان است


اصلاح دقیق و کامل تمام بخشهای پایان نامه شامل اصلاحات نگارشی و اصلاحات محتوایی و هم چنین نظرات اساتید داور و راهنما بانهایت دقت و کیفیت به انجام می رسد

جهت دریافت مشاوره تلفنی؛ می توانید فرم را تکمیل کنید:

اصلاح پایان نامه روانشناسی

دانشجویان رشته روانشناسی که اقدام به ارائه پایان نامه  کرده اند، گاهی با مشکلاتی مواجه می‌ شوند که مجبور هستند به اصطلاح پایان نامه روانشناسی بپردازند. ما در مقاله زیر سعی می کنیم به طور مفصل در مورد این موضوع صحبت کنیم.

اصلاح رساله دکتری روانشناسی

اصلاح پایان نامه روانشناسی به چه معناست

دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکترای رشته روانشناسی به این امر واقف هستند که اصلاح پایان نامه کار بسیار حساسی است و حساسیت آن به مراتب بالاتر از نوشتن خود پایان نامه خواهد بود این کار شامل انواع ریزه کاری های تخصصی و علمی است. معمولاً اصلاحیه پایان نامه احتیاج به دانش و علم فراوان و همه جانبه روانشناسی دارد. درست است که اصلاح پایان نامه روانشناسی یک اقدام جدا از فرایند  تدوین پایان نامه نمی باشد، ولی بخاطر تفاوت ها و ریزه کاری هایی که دارد احتیاج به دقت فراوان، حوصله زیاد و مهارت های علمی و نگارشی دارد.
وقتی صحبت از انجام پایان نامه روانشناسی می شود، هر کسی با یک محدوده دانش و تجربه ممکن است بتواند پایان نامه را انجام دهد، ولی اصلاحیه دقیق و جز به جز پایان نامه احتیاج به تجارب زیاد در این زمینه دارد. اصلاح پایان نامه معمولا در انتهای کار انجام می شود، وقتی پایان نامه به طور کل تمام شده و به مرحله پالایش و راستی آزمایی آن رسیده باشد، اصلاح یک پایان نامه از فصل اول تا پنجم بطور کامل باید انجام شود.
دانشجویانی که خودشان پایان نامه را انجام داده اند لیکن از عهده اصلاحات مد نظر استاد راهنما برنمیآیند، یک پیشنهاد کاملاً موثر برای آنها داریم، موسسه دانشورزان جزو موسسات فعال در حوزه روانشناسی است و نه تنها پایان نامه هایی که توسط خود موسسه انجام می شود را مورد اصلاح قرار می دهد، بلکه تمام پایان نامه هایی که توسط دانشجویان عزیز تدوین شده  و یا توسط شرکت های دیگر انجام شده و به مرحله اصلاح رسیده است را نیز قبول می کند.

چرا یک پایان نامه نیاز به اصلاح دارد

باید دقت کنید که اصلاح پایان نامه روانشناسی همیشه هم به خاطر کم و کاستی در پایان نامه نیست بلکه موارد دیگر نیز باعث می‌ شود تا یک پایان نامه روانشناسی احتیاج به اصلاحیه داشته باشد. با توجه به ضوابط و دستورالعملهای هر دانشگاه و همچنین علایق شخصی اساتید راهنما ممکن است پایان نامه یک دانشجو احتیاج به اصلاح و بازبینی داشته باشد.
البته همانطور که اشاره شد درخواست اصلاحی در پایان نامه توسط استاد راهنمای شما نشانگر ضعف پایان نامه نیست، بلکه عقیده این استاد راهنما با استاد راهنما های دیگر متفاوت می باشد. وقتی شما پایان نامه ی خود را تدوین و ارائه می‌ دهید باید به گونه‌ ای باشد که بتوانید نظر استاد راهنمای خود را در آن جلب کنید. گاهی اتفاق می افتد نظرات و پیشنهادات اصلاحی استاد راهنما بسیار فراتر و تخصصی تر از سطح علم و دانش دانشجو می باشد، از این رو باعث خستگی و ملالت شدید دانشجویان می شود. در عوض گاهی هم اتفاق می‌افتد که اصلاح پایان نامه جهت غلط های املایی و علائم نگارشی بوده و احتیاج به اصلاح محتوا از نظر علمی و دانشی ندارد.

اصلاحات پایان نامه روانشناسی

پیشنهاداتی جهت اصلاح پایان نامه روانشناسی

اول اینکه اگر مشکل پایان نامه شما به خاطر محتوا باشد، حتی اگر فصول تدوین شده کاملا اصولی است، و نظر و عقاید شخصی استاد راهنمای شما متفاوت می باشد، موظف خواهید بود متن و محتوای پایان نامه خود را طبق نظرات اصلاحی استاد راهنما تغییر دهید.
دوم اینکه اگر در چهارچوب و یا نحوه نگارش و ظاهر پایان نامه اتفاقی بیافتد، خیلی راحت به سایت دانشگاه محل تحصیل خود مراجعه کرده و شیوه نامه نگارش پایان نامه در این دانشگاه را دانلود کنید، بر اساس ظاهر آن پایان نامه خود را اصلاح کرده و به پایان برسانید. اگر شما وقت و زمان کافی برای تغییر محتوا و یا اصلاح ظاهر پایان نامه خود ندارید، می توانید به کارکنان مجرب موسسه دانشورزان اعتماد کرده مسئولیت اصلاح پایان نامه روانشناسی را به آن ها بسپارید.

برای اصلاح پایان نامه روانشناسی چه اقداماتی انجام می شود؟

در اصلاحات پایان نامه روانشناسی که توسط اساتید این رشته و یا داوران بیان شده است، شما به عنوان یک دانشجو وظیفه دارید تا تمامی موارد خواسته شده را در نسخه پایان نامه خود اثر بدهید.  قدم اول برای آغاز اصلاح پایان نامه این است که بتوانید هدف استاد راهنما را به خوبی درک کرده و دقیقا بفهمید به دنبال چیست؟ برای این هدف حتماً با استاد راهنمای خود مشورت و صحبت حضوری داشته باشید تا بتوانید منظور او را از ایجاد این اصلاحیه به طور کامل درک کنید.
در مرحله بعدی، شما بعنوان یک دانشجو وظیفه دارید، کل موارد اصلاحی را که استاد راهنما مطرح کرده است جز به جز به اجرا برسانید، تا بتوانید نظر استاد مربوطه را تامین کنید. البته هر فصل از پایان نامه اشکالات و ایرادات خاص خود را دارد قبلا نیز اشاره کردیم برای رفع این اشکالات مربوط به هر فصل باید هدف استاد راهنمای خود را درک کنید. گاهی اتفاق می ‌افتد در هر پنج فصل شما ایراد محتوا و نگارشی دارد، ولی گاهی تنها یک فصل از پایان نامه شما باید اصلاح شود، دانشجویانی که این توانایی و قدرت را برای اصلاح پایان نامه خود ندارند می توانند به راحتی به صورت حضوری و غیر حضوری به موسسه دانشورزان مراجعه کنند.  اساتید مجرب از دانشگاه های متفاوت در این موسسه همکاری می کنند و تجربه طولانی در زمینه تدوین پایان نامه و اصلاحیه آن دارند. مطمئن باشید این اساتید در تمام مراحل اصلاحیه در کنار شما بوده و سعی می کند اصلاح پایان نامه روانشناسی شما را به نحو احسن انجام دهند.

حدود وظایف در قبال سفارش اصلاح پایان نامه روانشناسی چیست؟

موسسه دانشورزان به عنوان یک موسسه معتبر و شناخته شده در زمینه ارائه و تدوین پایان نامه حدود و چارچوب وظایف خود را به طور کامل مشخص کرده است. این موسسه با توجه به اصطلاحات مطرح شده که توسط استاد راهنما مطرح شده است، سعی می کند تا نسخه ای جدید از پایان نامه ارائه کند که دربرگیرنده تمام نظرات استاد راهنما باشد و در مدت زمان مشخص به دست دانشجو برساند.  البته تمامی خدمات موسسه رایان فراسو به صورت تضمینی می باشد، یعنی در صورت بروز مشکل بعد از تحویل پایان نامه به دانشجو، مسئولیت آن را قبول کرده و اقدامات لازم را جهت رفع آن مشکل انجام می دهد، البته در صورتی که این مشکل از جانب شرکت باشد.

هزینه اصلاح پایان نامه روانشناسی

کاملا مشخص است هزینه اصلاح پایان نامه روانشناسی به میزان اصلاحات مورد نیاز پایان نامه یا ضعف پایان نامه بستگی دارد. گاهی اصلاح پایان نامه تنها به تغییر یک فصل منجر می شود و در مواردی با یک کامنت ساده استاد راهنما، شما مجبور هستید محتوای کل پنج فصل پایان نامه را تغییر دهید.  معمولا هزینه اصلاح پایان نامه بعد از مشخص شدن نظر استاد راهنما تعیین می شود. ابتدا کل پایان نامه توسط محققان خوانده شده، اصلاحیه و کامنت استاد راهنما نیز مورد بررسی قرار می ‌گیرد. سپس مشخص می‌ شود که پایان نامه چقدر اصلاحیه لازم دارد. بر اساس آن قیمت و هزینه اصلاح پایان نامه مشخص می شود.
در مورد هزینه انجام پایان نامه روانشناسی بیشتر بدانید.

اصلاحات بعد از دفاع پایان نامه روانشناسی

البته همیشه اصلاح پایان نامه به خاطر نظر و سلیقه‌ فردی استاد راهنما انجام نمی شود. دانشجو پایان نامه خود را به اتمام رسانده توسط استاد راهنما تایید شده در مرحله آخر باید از آن دفاع کند. در عین دفاعیه یا به خاطر ضعف در پایان نامه یا ضعف در دفاعیه دانشجو، همچنین به خاطر نظرات شخصی، هیئت داوران اصلاحاتی را برای پایان نامه در نظر می گیرند.
متاسفانه اگه این اصطلاحات مهم و اساسی باشد، دانشجو مجبور است بار دیگر اصلاحات لازم بر روی پایان نامه انجام داده و به دفاع بپردازد. بنابراین یک قانون ثابت شده بر میزان اصلاحات پایان نامه حین و بعد از دفاعیه وجود ندارد و بستگی زیادی به نوع دفاع دانشجو از پایان نامه دارد.

نظرات  کاربران درباره موسسه دانشورزان

موسسه دانشورزان از نظرات کاربران و  دانشجویانی که این موسسه را به عنوان مرجع خدمات پایان نامه خود انتخاب کرده اند، نهایت استفاده را می کند. نظرات کاربرانی که از خدمات  مرکز دانشورزان استفاده کرده اند، بعنوان یک سرمایه گرانبها محسوب می شود. چون این موسسه از تمامی نظرات در بهبود روند کار خود استفاده کرده  و از آن برای ارتقاء سطح کیفی کار خود به کاربران و دانشجویان بهره می برد..

یک مقدار قیمتها رو بیارین پایین تر که همه دانشجوها دسترسی به خدمات با کیفیت داشته باشن. واقعا این درسته به نظرتون؟!

سوسن گلدره, دانشگاه دماوند

به نظر من دانشورزان هم از نظر پشتیبانی و هم از نظر قیمت بسیار عالی هست

یاشار مقام صلاحی, دانشگاه تبریز

کار من توسط خانم دکتر زارع انجام شد واقعا خوش اخلاق و مهربان بودن و کار با کمترین خطا به پایان رسید. خیلی دوست داشتم از نزدیک ایشون رو می دیدم که متاسفانه میسر نشد دورادور تشکر می کنم همچنین از پشتیبانی خوب مجموعه دانش ورزان

کمیل جاویدان, دانشگاه یاسوج

قرار بود فایل من امروز به دستم برسه، هنوز خبری نیست لطفا پیگیری کنین

فاطمه اسماءاللهی, دانشگاه علامه محدثی

خدمات دانش ورزان بسیار عالی و کامله. پشتیبانی مجموعه نقطه قوت و دلیل استفاده من از دانشورزان بود.

بابک سلیمانی, دانشگاه شمال

من از خدمات شما بسیار راضی ام امیدوارم روند خوبتان را ادامه بدهید

نیما نیکو, آزاد مراغه

شرکت خوبیه از نظر کیفیت خدمات شماره 1 ایرانه فقط جمعه ها تعطیله و امکان تماس تلفنی نیست. از یک شرکت با این اعتبار انتظار کار شبانه روزی هست.

نکیسا جام خواه, دانشگاه تربیت مدرس

باسلام خدمت پرسنل مجرب و باتجربه دانشورزان جاداره که از همه عزیزانی که در پاسخ دهی به کاربران در اسرع وقت بااخلاق کاملاَ پسندیده جواب گوی ما هستید صمیمانه تقدیر و تشگر میکنم .

سعید سادات گل, دانشکده مدیریت

هرچقدر هم شرکت معتبر و محبوبی باشین، وقتی توی شهر همدان شعبه ندارین چه فایده ای داره؟ شاید یکی نمی تونه بیاد تهران؛ باید بمیره؟

جعفر ترکاشوند, دانشگاه همدان

انصافا سرویس دهی و پشتیبانی دانشورزان عالی و بی نظیره و مشتری همیشگی و ثابت شما خواهیم ماند

سید جواد احدی نژاد, دانشگاه اصفهان

ممنون از مجموعه خوب شما که با قیمت و پشتیبانی عالی همواره جوابگو هستید

یدالله نظام دوست, دانشگاه آزاد تهران مرکز

واقعا به انتقادات توجهی نمیشه. از یک شرکت با این گستردگی و سطح خدمات واقعا بعیده که کار چاپ و صحافی پایان نامه رو انجام نمی دین. حالا هرچقدر هم که کیفیت کارتون خوب باشه

فاطمه سادات میرکندی, علوم تحقیقات تهران

مجموعه دانش ورزان برترین موسسه مشاوره پایان نامه کشور از نظر کیفیت سرویس ها و پشتیبانی دائمی هست.

اسماعیل پاشازاده, دانشگاه آزاد شهر ری

بدون شک مجتمع دانش ورزان بهترین مجموعه مشاوره پایان نامه ایرانه. دیدن مدیر عامل و کارکنان این مجموعه رو از نزدیک آرزو میکنم.

نادر پورجعفر, دانشگاه آزاد تبریز

چند بار درخواست دادم که برای دانشجویان نخبه امتیازات ویژه ای در نظر بگیرید متاسفانه ترتیب اثر داده نشد!

پاشا محمدی خامنه, دانشگاه تربیت مدرس

من پایان نامه ام رو دفاع کردم فقط چند تا اصلاحیه داره خواستم بدونم شما انجام می دین؟

ناصر توکلی, دانشگاه آزاد تهران مرکز

من از موسسه دیگه ای استفاده می کردم ولی خدماتشون اصلا خوب نبود از این که به دانشورزان مراجعه کردم بسیار خوشحال و راضی هستیم

سید ضیاء پدرخانی, دانشگاه علامه

سلام، پورحیدر هستم خواستم از پژوهشگرم آقای سعیدی تشکر کنم. کارم خیلی خوب انجام شده بود. به امید دیدار

سالار پورحیدر, دانشگاه علوم تحقیقات تهران

خدمات شما بسیار عالی و مفید بود. امیدوارم این چنین موسساتی افزایش پیدا کنند تا دانشجویان گرفتای مراکز فیک و نامعتبر نشن و همیشه راه موفقیت رو رو پیدا کنند

حسن کشاورز, آزاد تهران جنوب

مدتی بعد از ثبت سفارش مشاوره پایان نامه، قیمتها تغییر کرد اما برای دانشجویان قدیمی به همان قیمت قدیم محاسبه میشد. همچنین پشتیبانی بینظر این مجتمع باعث دلگرمی کاربران میشه. واقعا میشه گفت بهترین و به صرفه ترین شرکت مشاوره پایان نامه هست.

پگاه یونسیان, دانشگاه علامه

بدون شک جزو بهترین شرکت های ایرانی هستید که دلسوزانه پاسخ دانشجویان را میدهید. کیفیت خدمات به حدی بالا بود که دلم نیومد نظرم رو اعلام نکنم.

سمیرا خوش خلق, دانشگاه آزاد واحد یادگار امام

سلام ، معصومه توکلی هستیم پروپوزال من امروز تصویب شد؛ خواستم اطلاع بدم که برای فصلهای پایان نامه ام لطفا اقدام کنید.

معصومه توکلی, دانشگاه شهید بهشتی

ممنونم از پشتیبانی عالیتون از اینکه شمارو انتخاب کردم واقعا راضیم . امیدوارم بتونم یه روزی عضو اساتید این مجتمع باشم.

ابراهیم سمائی, دانشگاه آزاد بروجرد

من با همه موسسات مشاوره پایان نامه معروف صحبت کردم هیچکدوم به خوبی دانشورزان نبودن

ابوالفضل چهرگانی, دانشگاه سمنان

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کارکنان مجتمع دانش ورزان. من از تمامی خدمات این شرکت تا الان راضی بودم و از پشتیبانی عالی تشکر می کنم تنها نکته ای که رضایت من رو جلب نکرد این بود که برای چند تا سفارش پی در پی؛ تخفیف در نظر نگرفتید!!! به نظرم برای یک شرکتی مثل شما این یک ضعف هست.

سیما پورحیدر یزدی, دانشگاه آزاد نائین

کارم با شما خیلی روتین و خوب پیش رفت و بهترین مورد توی سرویس دهی همین پشتیبانی هست که پشتیباتیتون واقعا حرف نداره همیشه در هر حال با حوصله رسیدگی میکنید فقط ساعت کاری تون رو کاش بیشتر می کردید که خارج از ساعات اداری هم دسترسی داشتیم

زهرا رمضانی, دانشگاه پیام نور

بدون شک بهترین موسسه مشاوره پایان نامه در کل کشور. تشکر میکنم از شما

دکتر اسمائیلخانی, نامشخص

چرا باید یک پایان نامه کارشناسی ارشد سه ماه طول بکشه؟! من انتظار تحویل سریعتر داشتم. بقیه موارد از جمله کیفیت و پشتیبانی خیلی خوب بود.

شایان رضایی بلده, دانشگاه تهران

با سلام تجربه ی استفاده از خدمات مشاوره پایان نامه دانش ورزان واقعاً راضی کننده هستش برعکس شرکت س****ک  که کار رو ناقص انجام می دون و از هر ده تماس یکیش رو جواب می دن و ضمن اینکه پشتیبانی به شدت ضعیفی رو هم ارائه میدن.

پدرام پابرجا, آزاد تهران شمال

فکر نمی کردم قیمت انجام یک پایان نامه کارشناسی ارشد بیش از سه میلیون تومن باشه، بهتر می بود یک مقداری ملاحظه دانشجویان رو می کردید برای شرکتی با این اعتبار واقعا متاسفم

مهران یادگاری, دانشگاه فردوسی مشهد

روز جمعه تماس گرفتم و پاسخ دادن و با حوصله مشکلم حل شد. امیدوارم این نحوه پشتیبانی و این کیفیت سالهای سال ادامه دار باشه و من شخصا از کارشناسان دانش ورزان تشکر میکنم.

سکینه بروجردی, آزاد خرم آباد

بدینوسیله از مدیران و تیم پشتیبانی زبده و متخصص مجتمع دانش ورزان نهایت تشکر را دارم.هم سرعت پاسخگویی و هم دقت کارشناسان در ارایه خدمات مشاوره پایان نامه به نظرم عالی و بی همتا هست. در حال حاضر بیش از 5 تا 6 نفر از دوستانم رو به دانش ورزان معرفی کردم و بسیار از شما راضی هستیم جز یک نفر از بچه ها که پروپوزالش با کمی تاخیر آماده شد. امیدوارم روز به روز کیفیت را بهتر از روز قبل حفظ کنید.ارادتمند

سحر الماسی, آزاد تهران شمال

با اینهمه تعریفی که از مجتمع دانش ورزان شنیده بودم؛ انتظار داشتم کارم سریعتر انجام بشه ولی متاسفانه اینطور نشد ولی از کیفیت کار راضی بودم. بهرحال ممنونم

زهرا پورترکمن, آزاد تهران مرکز

در طول دوره سه ساله مقطع کارشناسی ارشدم؛ چند بار با مجتمع دانشورزان کارهای مختلفی رو سفارش دادم با توجه به کیفیت بالای خدمات آن و پشتیبانی بسیار قوی و بر لحظه و دانش فنی بالای کارکنانش به شدت برای بنده لذت بخش بوده است  تنها مساله؛ قیمت خدمات  بود که انتظار داشتم پایین تر باشد.

شهرام سزاوار کهن, دانشگاه ارومیه

عالی واقعا عالیه ! برای مشاوره پایان نامه از شرکت دانشورزان شک نکنید متاسفانه من با 3 تا شرکت کار کردم همشون بیخود و به درد نخور بودن واقعا حیف اون پولی که دادم بهشون حالا اسم نمیبرم اما این شرکت واقعا منو شگفت زده کرد . قیمت هاشم خوبه فقط امیدوارم بالا نبرن . انشاءالله در آینده هم همینطور باشه و خراب نشه چون برخی شرکت ها چند سال خدمات عالی به کاربرانشون دادن اما تازگی ها خراب شدن این شرکت فعلا که عالیه امیدوارم تا آخر همینطور بمونه ممنونم از خدمات خوب شرکت دانش ورزان

تارا اسماعیل خانی, دانشگاه تهران

سلام، خواستم اطلاع بدم هنوز پذیرش مقاله من به دستم نرسیده به نظرتون این همه تاخیر در اکسپت مقاله طبیعی هست؟

یارین جعفری, دانشگاه آزاد تهران شمال