انتخاب موضوع پایان نامه روانشناسی

انتخاب موضوع پایان نامه روانشناسی

پشتیبانی در زمینه انتخاب موضوع پایان نامه روانشناسی بعنوان یک وظیفه مهم و حیاتی


اصلاح دقیق و کامل تمام بخشهای پایان نامه شامل اصلاحات نگارشی و اصلاحات محتوایی و هم چنین نظرات اساتید داور و راهنما بانهایت دقت و کیفیت به انجام می رسد

جهت دریافت مشاوره تلفنی؛ می توانید فرم را تکمیل کنید:

انتخاب موضوع پایان نامه روانشناسی

 از آن جایی که انتخاب موضوع پایان نامه روانشناسی در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری از مهمترین مراحل انجام این پروژه محسوب می شود، بنابراین به یکی از دغدغه های دانشجویان این رشته تبدیل شده است. انتخاب موضوع پایان نامه تاثیر به سزایی در آینده علمی و شغلی دانشجویان ایفا می کند; اما دانشجویان در این راه با سختی ها و مشکلاتی مواجه می شوند و گاها چندین ماه طول می کشد تا بتوانند یک موضوع خوب برای پایان نامه خود انتخاب کنند و در نهایت دوره تحصیلی خود را با تاخیر به اتمام برسانند. از این رو، ضروری است تا از تجربه مشاورین و محققین خبره و دلسوز که دارای تخصص کافی در این زمینه هستند برای انتخاب موضوع پایان نامه استفاده کنند. موسسه دانشورزان با سابقه درخشان و همکارانی متعهد و دلسوز آماده ارائه خدمات تخصصی برای انتخاب موضوع پایان نامه روانشناسی به دانشجویان و پژوهشگران محترم از سراسر کشور می باشد. 

انتخاب موضوع پایان نامه روانشناسی

تعهدات و تضامین دانشورزان چگونه است

پس از این که توافق بین موسسه دانشورزان، دانشجو و پژوهشگر حاصل شد، مسئولیت انجام مراحل مربوط به پایان نامه از انتخاب موضوع گرفته تا تدوین فصول به یکی از محققین در موسسه سپرده می شود و در زمان دفاع، پایان نامه ای با کیفیت به دانشجو تحویل داده خواهد شد. ما اعتقاد داریم که اولین قدم، مهمترین قدم برای شروعی قوی است بنابراین در انتخاب موضوع پایان نامه روانشناسی؛ تمام تلاش و تجربه مان را به کار خواهیم گرفت تا موضوعاتی جدید، ناب و کاربردی تهیه کنیم.

اهمیت موضوع پایان نامه روانشناسی

دانشجویان عزیز برای انجام پایان نامه روانشناسی باید مسیر درستی را انتخاب کنند. متاسفانه شاهد هستیم که تعداد زیادی از دانشجویان به موضوع پایان نامه خود اهمیت نمی دهند، اما باید به این موضوع آگاه باشند که انتخاب یک موضوع ناب و جدید به عزیزان کمک می کند تا یک پایان نامه با کیفیت و تضمین شده ارائه دهند. تا زمانی که موضوعی برای پایان نامه انتخاب نشود، مسلما ادامه این طرح پژوهشی امکان پذیر نخواهد بود; پایان نامه آخرین بخش برای اتمام مقطع تحصیلی محسوب می شود و نیاز است از تکنیک ها و مطالب تخصصی استفاده گردد. انتخاب یک موضوع ناب، کاربردی علاوه بر این که به دانشجو کمک می کند تا دوره تحصیلی خود را با موفقیت به اتمام برساند، مزایای دیگری نیز برای او به همراه دارد; در صورتی که دانشجو بتواند یک پایان نامه روانشناسی با کیفیت ارائه دهد به راحتی در مقاطع تحصیلی بالاتر پذیرفته می شود; به خاطر داشته باشید که یک پایان نامه خوب و ارزشمند راهی برای تحصیل در دانشگاه های معتبر خارج از کشور خواهد بود و شانس بیشتری وجود دارد که پایان نامه در قالب مقاله در مجلات معتبر و ایمپکت دار به چاپ رسانده شود و دانشجویان زیادی بوده اند که با ارائه یک موضوع ناب و یک پایان نامه کاربردی این شانس را داشته اند که  توسط بسیاری از شرکت های معتبر خارجی جذب و استخدام شوند.  از آن جایی که انتخاب موضوع پایان نامه روانشناسی کاری بسیار سخت و دشوار است نیاز است که از مشاوره محققین و پژوهشگران خبره ای که دارای تجربه و تخصص کافی در این زمینه هستند، بهره مند شد.  موسسه دانشورزان با رعایت تمامی اصول و قواعد در انتخاب موضوع پایان نامه روانشناسی آماده ارائه خدمات تخصصی و حرفه ای به دانشجویان عزیز می باشد.

موضوع پایان نامه روانشناسی

نحوه انتخاب موضوع پایان نامه روانشناسی

ضروری است که دانشجو یا پژوهشگر دقت و زمان زیادی را در انتخاب موضوع پایان نامه خود صرف کند برای این منظور می توانید به نشریات معتبر بین المللی همچون ساینس دایرکت یا امرالد مراجعه کرده و از آخرین مقالات چاپ شده در این نشریات ایده بگیرید. در این قسمت با ذکر چندین نکته قصد داریم تا به دانشجویان عزیز کمک کنیم درانتخاب یک موضوع ناب و کاربردی برای پایان نامه شان موفق عمل کنند. نکته اول این است که موضوع پایان نامه واضح، جامع و غیر سوالی باشد، از انتخاب عناوین خیلی کوتاه یا خیلی طولانی برای پایان نامه خود خودداری کنید، نکته دیگر این است که نسبت به انتخاب موضوعی اقدام کنید که به آن علاقه داشته باشید زیرا از خستگی و دلزدگی شما در طول انجام پروژه جلوگیری می کند، برای یافتن منابع بهتر است از کتاب، اینترنت و حتی از پایان نامه های قبلی استفاده کنید تا بتوانید از ناب بودن موضوع پایان نامه خود اطمینان حاصل کنید، نسبت به انتخاب موضوعی اقدام کنید که متناسب با نیازهای جامعه باشد، موضوعی را انتخاب کنید که توانایی کافی برای تجزیه و تحلیل آن را داشته باشید، موضوع انتخابی شما باید از نظر جامعه و در سطح بین المللی ارزشمند باشد و نکته آخر که باید به خاطر داشته باشید این است که از کاربردی و منطقی بودن موضوع پایان نامه خود اطمینان حاصل کنید.

چه اقداماتی منجر به انتخاب یک موضوع ناب می شود ؟

بدون تردید انتخاب موضوع پایان نامه روانشناسی یکی از مهمترین مراحل در انجام پایان نامه محسوب می شود. برای انتخاب یک موضوع ناب نباید عجولانه و احساسی عمل کنید و علاوه بر این وقت و انرژی کافی را در این زمینه خرج کنید. بهتر است بعد از اتمام ترم دوم نسبت به انتخاب موضوع پایان نامه خود اقدام کنید، البته این بدین معنا نیست که در دو ترم اول، از انتخاب موضوع برای پایان نامه خود غافل شوید. دروس تخصصی در دو ترم اول ارائه می شوند و همین مسئله به دانشجو کمک می کند تا موضوع مورد علاقه خود را پیدا کند و با مطالعه و تحقیق بیشتر در نهایت بتواند در پایان ترم دوم نسبت به انتخاب موضوعی ناب و جدید برای پایان نامه خود اقدام کند.

سوابق موسسه دانشورزان در انجام پایان نامه روانشناسی

برای انتخاب موضوع پایان نامه روانشناسی نیاز است که به دنبال یک موسسه معتبر و با تجربه باشید که سوابق و موفقیت های زیادی را در این زمینه از خود به جای گذاشته باشد. بهترین موسسه  علاوه بر پایبندی به وظایف خود و رعایت تمامی اصول و معیارهای کاربردی و عملی در نگارش پایان نامه باید بتواند موضوعی ناب و جدید را برای پایان نامه انتخاب کند و درصد همانندجویی را به کمترین درصد ممکن برساند تا در نهایت بتواند پایان نامه ای با کیفیت تضمین شده به شما ارائه دهد. اگر به دنبال موسسه ای معتبر برای انتخاب موضوع پایان نامه روانشناسی هستید، خوشحال خواهیم شد تا در موسسه دانشورزان پاسخگوی تماس شما دانشجویان گرامی باشیم.

نظرات کاربران و دانشجویان درباره موسسه دانشورزان

در این صفحه می توانید به نظرات، پیشنهادات و انتقادات کاربرانی که از خدمات موسسه دانشورزان استفاده کرده اند دسترسی داشته باشید. نظرات، پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما کاربران گرامی ما را در شناسایی نقاط قوت و ضعف خدمات این موسسه  یاری خواهد کرد. از این که دیدگاه خود را در مورد خدمات موسسه دانشورزان به اشتراک می گذارید و مدیریت، محققین و همکاران دانشورزان را در ارتقای سطح کیفی کار یاری می کنید از شما سپاسگزاریم.

یک مقدار قیمتها رو بیارین پایین تر که همه دانشجوها دسترسی به خدمات با کیفیت داشته باشن. واقعا این درسته به نظرتون؟!

سوسن گلدره, دانشگاه دماوند

به نظر من دانشورزان هم از نظر پشتیبانی و هم از نظر قیمت بسیار عالی هست

یاشار مقام صلاحی, دانشگاه تبریز

کار من توسط خانم دکتر زارع انجام شد واقعا خوش اخلاق و مهربان بودن و کار با کمترین خطا به پایان رسید. خیلی دوست داشتم از نزدیک ایشون رو می دیدم که متاسفانه میسر نشد دورادور تشکر می کنم همچنین از پشتیبانی خوب مجموعه دانش ورزان

کمیل جاویدان, دانشگاه یاسوج

قرار بود فایل من امروز به دستم برسه، هنوز خبری نیست لطفا پیگیری کنین

فاطمه اسماءاللهی, دانشگاه علامه محدثی

خدمات دانش ورزان بسیار عالی و کامله. پشتیبانی مجموعه نقطه قوت و دلیل استفاده من از دانشورزان بود.

بابک سلیمانی, دانشگاه شمال

من از خدمات شما بسیار راضی ام امیدوارم روند خوبتان را ادامه بدهید

نیما نیکو, آزاد مراغه

شرکت خوبیه از نظر کیفیت خدمات شماره 1 ایرانه فقط جمعه ها تعطیله و امکان تماس تلفنی نیست. از یک شرکت با این اعتبار انتظار کار شبانه روزی هست.

نکیسا جام خواه, دانشگاه تربیت مدرس

باسلام خدمت پرسنل مجرب و باتجربه دانشورزان جاداره که از همه عزیزانی که در پاسخ دهی به کاربران در اسرع وقت بااخلاق کاملاَ پسندیده جواب گوی ما هستید صمیمانه تقدیر و تشگر میکنم .

سعید سادات گل, دانشکده مدیریت

هرچقدر هم شرکت معتبر و محبوبی باشین، وقتی توی شهر همدان شعبه ندارین چه فایده ای داره؟ شاید یکی نمی تونه بیاد تهران؛ باید بمیره؟

جعفر ترکاشوند, دانشگاه همدان

انصافا سرویس دهی و پشتیبانی دانشورزان عالی و بی نظیره و مشتری همیشگی و ثابت شما خواهیم ماند

سید جواد احدی نژاد, دانشگاه اصفهان

ممنون از مجموعه خوب شما که با قیمت و پشتیبانی عالی همواره جوابگو هستید

یدالله نظام دوست, دانشگاه آزاد تهران مرکز

واقعا به انتقادات توجهی نمیشه. از یک شرکت با این گستردگی و سطح خدمات واقعا بعیده که کار چاپ و صحافی پایان نامه رو انجام نمی دین. حالا هرچقدر هم که کیفیت کارتون خوب باشه

فاطمه سادات میرکندی, علوم تحقیقات تهران

مجموعه دانش ورزان برترین موسسه مشاوره پایان نامه کشور از نظر کیفیت سرویس ها و پشتیبانی دائمی هست.

اسماعیل پاشازاده, دانشگاه آزاد شهر ری

بدون شک مجتمع دانش ورزان بهترین مجموعه مشاوره پایان نامه ایرانه. دیدن مدیر عامل و کارکنان این مجموعه رو از نزدیک آرزو میکنم.

نادر پورجعفر, دانشگاه آزاد تبریز

چند بار درخواست دادم که برای دانشجویان نخبه امتیازات ویژه ای در نظر بگیرید متاسفانه ترتیب اثر داده نشد!

پاشا محمدی خامنه, دانشگاه تربیت مدرس

من پایان نامه ام رو دفاع کردم فقط چند تا اصلاحیه داره خواستم بدونم شما انجام می دین؟

ناصر توکلی, دانشگاه آزاد تهران مرکز

من از موسسه دیگه ای استفاده می کردم ولی خدماتشون اصلا خوب نبود از این که به دانشورزان مراجعه کردم بسیار خوشحال و راضی هستیم

سید ضیاء پدرخانی, دانشگاه علامه

سلام، پورحیدر هستم خواستم از پژوهشگرم آقای سعیدی تشکر کنم. کارم خیلی خوب انجام شده بود. به امید دیدار

سالار پورحیدر, دانشگاه علوم تحقیقات تهران

خدمات شما بسیار عالی و مفید بود. امیدوارم این چنین موسساتی افزایش پیدا کنند تا دانشجویان گرفتای مراکز فیک و نامعتبر نشن و همیشه راه موفقیت رو رو پیدا کنند

حسن کشاورز, آزاد تهران جنوب

مدتی بعد از ثبت سفارش مشاوره پایان نامه، قیمتها تغییر کرد اما برای دانشجویان قدیمی به همان قیمت قدیم محاسبه میشد. همچنین پشتیبانی بینظر این مجتمع باعث دلگرمی کاربران میشه. واقعا میشه گفت بهترین و به صرفه ترین شرکت مشاوره پایان نامه هست.

پگاه یونسیان, دانشگاه علامه

بدون شک جزو بهترین شرکت های ایرانی هستید که دلسوزانه پاسخ دانشجویان را میدهید. کیفیت خدمات به حدی بالا بود که دلم نیومد نظرم رو اعلام نکنم.

سمیرا خوش خلق, دانشگاه آزاد واحد یادگار امام

سلام ، معصومه توکلی هستیم پروپوزال من امروز تصویب شد؛ خواستم اطلاع بدم که برای فصلهای پایان نامه ام لطفا اقدام کنید.

معصومه توکلی, دانشگاه شهید بهشتی

ممنونم از پشتیبانی عالیتون از اینکه شمارو انتخاب کردم واقعا راضیم . امیدوارم بتونم یه روزی عضو اساتید این مجتمع باشم.

ابراهیم سمائی, دانشگاه آزاد بروجرد

من با همه موسسات مشاوره پایان نامه معروف صحبت کردم هیچکدوم به خوبی دانشورزان نبودن

ابوالفضل چهرگانی, دانشگاه سمنان

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کارکنان مجتمع دانش ورزان. من از تمامی خدمات این شرکت تا الان راضی بودم و از پشتیبانی عالی تشکر می کنم تنها نکته ای که رضایت من رو جلب نکرد این بود که برای چند تا سفارش پی در پی؛ تخفیف در نظر نگرفتید!!! به نظرم برای یک شرکتی مثل شما این یک ضعف هست.

سیما پورحیدر یزدی, دانشگاه آزاد نائین

کارم با شما خیلی روتین و خوب پیش رفت و بهترین مورد توی سرویس دهی همین پشتیبانی هست که پشتیباتیتون واقعا حرف نداره همیشه در هر حال با حوصله رسیدگی میکنید فقط ساعت کاری تون رو کاش بیشتر می کردید که خارج از ساعات اداری هم دسترسی داشتیم

زهرا رمضانی, دانشگاه پیام نور

بدون شک بهترین موسسه مشاوره پایان نامه در کل کشور. تشکر میکنم از شما

دکتر اسمائیلخانی, نامشخص

چرا باید یک پایان نامه کارشناسی ارشد سه ماه طول بکشه؟! من انتظار تحویل سریعتر داشتم. بقیه موارد از جمله کیفیت و پشتیبانی خیلی خوب بود.

شایان رضایی بلده, دانشگاه تهران

با سلام تجربه ی استفاده از خدمات مشاوره پایان نامه دانش ورزان واقعاً راضی کننده هستش برعکس شرکت س****ک  که کار رو ناقص انجام می دون و از هر ده تماس یکیش رو جواب می دن و ضمن اینکه پشتیبانی به شدت ضعیفی رو هم ارائه میدن.

پدرام پابرجا, آزاد تهران شمال

فکر نمی کردم قیمت انجام یک پایان نامه کارشناسی ارشد بیش از سه میلیون تومن باشه، بهتر می بود یک مقداری ملاحظه دانشجویان رو می کردید برای شرکتی با این اعتبار واقعا متاسفم

مهران یادگاری, دانشگاه فردوسی مشهد

روز جمعه تماس گرفتم و پاسخ دادن و با حوصله مشکلم حل شد. امیدوارم این نحوه پشتیبانی و این کیفیت سالهای سال ادامه دار باشه و من شخصا از کارشناسان دانش ورزان تشکر میکنم.

سکینه بروجردی, آزاد خرم آباد

بدینوسیله از مدیران و تیم پشتیبانی زبده و متخصص مجتمع دانش ورزان نهایت تشکر را دارم.هم سرعت پاسخگویی و هم دقت کارشناسان در ارایه خدمات مشاوره پایان نامه به نظرم عالی و بی همتا هست. در حال حاضر بیش از 5 تا 6 نفر از دوستانم رو به دانش ورزان معرفی کردم و بسیار از شما راضی هستیم جز یک نفر از بچه ها که پروپوزالش با کمی تاخیر آماده شد. امیدوارم روز به روز کیفیت را بهتر از روز قبل حفظ کنید.ارادتمند

سحر الماسی, آزاد تهران شمال

با اینهمه تعریفی که از مجتمع دانش ورزان شنیده بودم؛ انتظار داشتم کارم سریعتر انجام بشه ولی متاسفانه اینطور نشد ولی از کیفیت کار راضی بودم. بهرحال ممنونم

زهرا پورترکمن, آزاد تهران مرکز

در طول دوره سه ساله مقطع کارشناسی ارشدم؛ چند بار با مجتمع دانشورزان کارهای مختلفی رو سفارش دادم با توجه به کیفیت بالای خدمات آن و پشتیبانی بسیار قوی و بر لحظه و دانش فنی بالای کارکنانش به شدت برای بنده لذت بخش بوده است  تنها مساله؛ قیمت خدمات  بود که انتظار داشتم پایین تر باشد.

شهرام سزاوار کهن, دانشگاه ارومیه

عالی واقعا عالیه ! برای مشاوره پایان نامه از شرکت دانشورزان شک نکنید متاسفانه من با 3 تا شرکت کار کردم همشون بیخود و به درد نخور بودن واقعا حیف اون پولی که دادم بهشون حالا اسم نمیبرم اما این شرکت واقعا منو شگفت زده کرد . قیمت هاشم خوبه فقط امیدوارم بالا نبرن . انشاءالله در آینده هم همینطور باشه و خراب نشه چون برخی شرکت ها چند سال خدمات عالی به کاربرانشون دادن اما تازگی ها خراب شدن این شرکت فعلا که عالیه امیدوارم تا آخر همینطور بمونه ممنونم از خدمات خوب شرکت دانش ورزان

تارا اسماعیل خانی, دانشگاه تهران

سلام، خواستم اطلاع بدم هنوز پذیرش مقاله من به دستم نرسیده به نظرتون این همه تاخیر در اکسپت مقاله طبیعی هست؟

یارین جعفری, دانشگاه آزاد تهران شمال