انجام پایان نامه روانشناسی

انجام پایان نامه روانشناسی | مقطع ارشد و دکترا

بورد تخصصی ویرایش، آموزش، تکمیل و پشتیبانی از پایان نامه های مقطع کارشناسی ارشد
و دکترای روانشناسی


صفر تا صد انجام پروپوزال و پایان‌نامه روانشناسی را فرابگیرید و با پشتیبانی 24 ساعته اساتید؛ با بالاترین نمره از پایان نامه تان دفاع کنید
آموزش گام به گام پروپوزال، پایان نامه، سمینار، مقاله، تحقیق و … در سطح کارشناسی ارشد و دکترا

جهت دریافت مشاوره تلفنی؛ می توانید فرم را تکمیل کنید:

درباره انجام پایان نامه روانشناسی

کارگروه تخصصی روانشناسی با بهره مندی از برجسته ترین پژوهشگران روانشناسی سطح کشور آمادگی دارد در زمینه مشاوره آموزشی پایان نامه های مقطع کارشناسی ارشد و دکترا، همراه و در کنار دانشجویان عزیز این رشته باشد.
اگر هیچ اقدامی جهت انجام پایان نامه تان انجام نداده اید و یا اینکه اقدام کرده اید اما مسیر نادرستی رو طی کرده و استاد راهنما از نتیجه کار رضایت ندارد؛ از شما دعوت می کنیم شروع یا ادامه روند پایان نامه تان را در هر مرحله ای که هست به کارشناسان متخصص مجتمع دانشورزان بسپارید. مشاورین و پژوهشگران ما با توسل به ظرفیتهای خاص خود پایان نامه شما را به مسیر صحیح خود بازگردانده و موفقیت شما را تضمین میکنند.

انجام پایان نامه روانشناسی

جهت دریافت مشاوره تلفنی؛ می توانید فرم را تکمیل کنید:

درباره انجام پایان نامه روانشناسی

کارگروه تخصصی روانشناسی با بهره مندی از برجسته ترین پژوهشگران روانشناسی سطح کشور آمادگی دارد در زمینه مشاوره آموزشی پایان نامه های مقطع کارشناسی ارشد و دکترا، همراه و در کنار دانشجویان عزیز این رشته باشد.
اگر هیچ اقدامی جهت انجام پایان نامه تان انجام نداده اید و یا اینکه اقدام کرده اید اما مسیر نادرستی رو طی کرده و استاد راهنما از نتیجه کار رضایت ندارد؛ از شما دعوت می کنیم شروع یا ادامه روند پایان نامه تان را در هر مرحله ای که هست به کارشناسان متخصص مجتمع دانشورزان بسپارید. مشاورین و پژوهشگران ما با توسل به ظرفیتهای خاص خود پایان نامه شما را به مسیر صحیح خود بازگردانده و موفقیت شما را تضمین میکنند.

هزینه انجام پایان نامه روانشناسی

اظهار نظر در خصوص هزینه مشاوره پروپوزال و انجام پایان نامه روانشناسی به عوامل متعددی بستگی دارد مانند موضوع انتخابی، روش تحقیق، منابع موجود، دیتای قابل استفاده، جامعه آماری و… به اعتقاد ما؛ آنچه که حائز اهمیت است سطح علمی مطلوب، کیفیت پایان نامه و زمان بندی دقیق آن است و افتخار ما در طی این سالها همواره این بوده است که اغلب دانشجویان عزیز رشته روانشناسی که از خدمات مشاوره و آموزشی این مرکز استفاده کرده اند اذعان دارند ارزش خدمات و نحوه پاسخگویی، بسیار فراتر از هزینه ای بوده که در خلال انجام پروژه شان پرداخت کرده اند.
لازم به ذکر است دانشجویانی که در آغاز راه هستند؛ می توانند کارشان را از فاز صفر (مرحله انتخاب موضوع) به این مجتمع محول کنند تا از ابتدا  کار بصورت اصولی و دقیق پیش برود. جهت آگاهی از نحوه براورد هزینه انجام پایان نامه روانشناسی می توانید این صفحه رامطالعه کنید.

بهترین موسسه انجام پایان نامه روانشناسی

دوستان عزیز؛ در انجام مراحل مختلف نگارش پایان نامه از انتخاب موضوع، نگارش پروپوزال و نوشتن فصلهای پایان نامه، بدون شک ممکن است با موانع و چالشهای غیر قابل پیش بینی مواجه شوید که تنها راه گذر از آنها، اولا داشتن انگیزه کافی و ثانیا استفاده از آموزش مشاورین با تجربه و کار آزموده است.
مجتمع دانشورزان یکی از معتبرترین مراکز آموزشی-پژوهشی است که با ارائه راهکارهای بی نظیر؛ از انتخاب موضوع تا انجام صفر تا صد پایان نامه روانشناسی، راهنمای شماستما با استفاده از ظرفیتهای ویژه؛ اخذ حداکثر نمره دفاع را تضمین می نماییم. جهت آگاهی از مولفه های بهترین موسسه انجام پایان نامه روانشناسی؛ مقاله مزبور را مطالعه نمایید.

اصلاح پایان نامه روانشناسی

مشاوره پایان نامه شما را به هدف نزدیکتر می کند

انجام پایان نامه روانشناسی، امری بسیار دقیق و حساس است که در مجتمع دانشورزان با نهایت دقت و وسواس پیگیری می شود. درواقع پایان نامه دانشجویان عزیز روانشناسی در هر مرحله ای که باشد و یا هر نقصی که داشته باشد توسط اساتید ما مورد پذیرش قرار می گیرد و با بالاترن سطح کیفیت تقدیم شما خواهد شد.
برای قیمت گذاری این نوع از خدمات مشاوره و آموزشی ابتدا نقاط ضعف و قوت دانشجو مشخص می شود. همچنین، چنانچه استاد محترم راهنما؛ نظرات خاصی را در خصوص انتخاب موضوع یا نگارش پروپوزال یا روند پایان نامه دانشجو مطرح کرده باشند، بایستی نظرات ایشان نیز به دقت مورد بررسی قرار بگیرد و در نهایت با ظرفیتهای کار؛ اقدامات لازم جهت مشاوره پایان نامه انجام می شود

ملاحظاتی در باب انتخاب موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد 

تعیین عنوان برای پایان نامه روانشناسی، در واقع یکی از مهمترین مراحل مقدماتی برای شروع کار پایان نامه است چراکه اصلی ترین دلیل شکست یا موفقیت دانشجویان رشته روانشناسی در نگارش و انجام پایان نامه شان؛ بستگی مستقیم به نحوه عملکردشان در انتخاب موضوع دارد. متاسفانه تجربه نشان داده است که برخی از دانشجویان رشته روانشناسی، با اقدامی عجولانه و گاها ناپخته، موضوعی را برای پایان نامه خودشان انتخاب می کنند که بدلایل مختلف امکان کار ندارد.
توصیه اکید مجتمع دانشورزان همواره به دانشجویان رشته روانشناسی آن است که حتی اگر ایده هایی برای انتخاب موضوع پایان نامه تان دارید؛ باز هم حتی المقدور از مشورت اساتید خبره و دلسوز و مورد اعتماد، بهره مند شوید.

انتخاب موضوع برای رساله دکترا

مقطع دکترای روانشناسی، بالاترین درجه تحصیلات آکادمیک این رشته در دانشگاههای کشور است بنابراین واضح است که در نگارش رساله دکترا باید شرایط بسیار ویژه و مهمی را مد نظر قرار داد شاید مهمترین آن انتخاب موضوع رساله دکترای روانشناسی است. عنوان پایان نامه دکترا بایستی بسیار ناب، کابردی، حائز اهمیت ویژه پژوهشی، غیر تکراری و دارای نوآوری خاص باشد.
بی تردید کسب موفقیت در نگارش پایان نامه مقطع دکترای رشته روانشناسی، بدون استفاده از مشاورین با تجربه و صرفا با اتکاء به تواناییها و تجارب محدود خود دانشجویان، بسیار دشوار است. حتی در انتخاب موضوع؛ طرح یک ایده‌ی مکمل یا یک نگاه تازه و متفاوت می تواند بسیار موثر باشد. پس اگر فکر می‌کنید در انتخاب موضوع رساله روانشناسی به کمک اساتید با تجربه و دلسوز احتیاج دارید، مطمئن باشید که اشتباه نمی کنید زیرا همانطور که پیشتر گفته شد؛ کسب موفقیت، بدون استفاده از مشورت اساتید مجرب و کهنه کار؛ بسیار دشوار است.

مشاوره و انجام رساله دکترای روانشناسی

رساله دکترا عالی ترین طرح پژوهشی آکادمیک در سطح کشور است و طبیعی هست که به لحاظ محتوایی بسیار بسیار حائز اهمیت بوده و نیاز به یک کار علمی دقیق و سنجیده دارد بنابراین نگارنده رساله دکترا بایستی تخصص؛ تعهد و تجربه بسیار بالایی داشته باشد بر همین مبنا؛ قیمت مشاوره رساله دکترا روانشناسی در مجتمع پژوهشی دانشورزان؛ بستگی به  نوع کار؛ موضوع؛ جامعه آماری؛ منابع و … دارد.
خدمات این مجتمع شامل مشاوره جهت نگارش جامع و کامل فصلهای رساله، آموزش و انجام تغییرات مد نظر اساتید راهنما(تا مرحله تایید نهایی) و پشتیبانی کامل تا جلسه دفاع می باشد. در ضمن اگر دانشجو پروپوزال یا حتی موضوع هم نداشته باشد؛ پیشنهاد موضوعات مناسب و راهکارهای علمی جهت تدوین پروپوزال را نیز ما بدون دریافت هزینه اضافی؛ برعهده می گیریم.

ضمنا ما با توجه به ظرفیتهایی که در اختیار داریم؛ کسب حداکثر نمره را تضمین می کنیم.

قابل توجه دانشجویان عزیز روانشناسی؛

نکته ای مهم در خصوص مدیریت زمان...

سهل انگاری و تعلل در انجام پایان نامه تان، ممکن است منجر به شکست تحصیلی شما شده و تمام زحمات و هزینه هایی که تا الان متحمل شده اید را بی ثمر نماید. اگر نگارش پایان نامه؛ دغدغه امروز شماست، وقت را هدر ندهید و همین الان با ما یا یک مرکز تخصصی و معتبر پژوهشی تماس بگیرید.

راهکارهایی برای اصلاح پایان نامه ای که با عدم تایید مواجه شده است

اصلاح پایان نامه روانشناسی

گاها با دانشجویانی مواجه می شویم که رساله خودشان را کامل نوشته اند ولی قادر به اخذ تایید نهایی از طرف استاد راهنما نیستند و حتی با اصلاحات و تغییرات مکرر باز هم استاد راهنما نظر موافقی بر روی پایان نامه ندارد.
اصلاح پایان نامه روان شناسی به چه معناست؟ مجموعه ای از خدمات حمایتی جهت تکمیل پایان نامه روانشناسی یا انجام دستورات اصلاحی مد نظر اساتید محترم راهنما، تقویت فصول پایان نامه از جنبه های مختلف و ایجاد آمادگی جهت ارائه و دفاع، آموزش دانشجو جهت فراگیری نکات کلیدی دفاع و … بعنوان خدمات اصلاح یا پشتیبانی تلقی می گردد که از خدمات ویژه مجتمع دانشورزان است.
با وجود مشقتهای بسیاری که در زمینه اصلاح یا تقویت پایان نامه های ناقص یا ضعیف وجود دارد؛ اغلب موسسات از پذیرش این پروژه ها شانه خالی می کنند و معمولا کارهای ناقص دانشجویان را جهت تکمیل یا تقویت؛ نمی پذیرند. باید توجه داشت که اصلاح یاترمیم پایان نامه ناقص یا ضعیف دشوارتر از نگارش یک پایان نامه از فاز صفر است لیکن اولویت اول موسسه دانشورزان رفع معضلات دانشجویان بوده است بنابراین در هر مرحله ای که باشید می توانید روی خدمات ارزنده این مجموعه حساب کنید

تحقیق؛ مقاله؛ سمینار روانشناسی

تحقیق و سمینار روانشناسی در رده کارهای کلاسی قرار می گیرند و اساتید محترم جهت تقویت روحیه پژوهشی دانشجویان تکالیفی از این دست را به عزیزان محول می کنند که قالبا نمرات کلاسی یا امتحانی دارند. دانشجویانی که به هر دلیلی قادر به انجام یا تکمیل این پروژه ها نیستند می توانند از خدمات مشاوره مجتمع دانشورزان بهره مند شوند.
اما مساله مقاله کمی متفاوت تر است و به لحاظ محتوایی و پژوهشی؛ یک کار علمی تر و تخصصی تر را می طلبد. مقالات روانشناسی با توجه به نوع ارائه یا نشریه ای که قرار است آنرا پذیرش یا چاپ نماید؛ تقسیم بندی می شوند. هزینه نگارش مقاله نیز اساسا با مجله ی هدف تعیین می گردد.

مشاوره انجام پروپوزال و راهکارهای تصویب فوری

نگارش پروپوزال روانشناسی | راهکارهای تصویب سریع پروپوزال | آموزش مراحل پروپوزال

نگارش صحیح پروپوزال روانشناسی (چه در مقطع ارشد و چه دکترا) مهمترین ترین تاثیر را در موفقیت شما برای عبور از مرحله پایان نامه تان ایفا می کند. برای اینکه بتوانید یک پروپوزال دقیق و مناسب برای بنویسید باید دانش وسیعی در خصوص مقالات روز و جدید موضوع انتخابی تان داشته باشید که اکثر دانشجویان فاقد این دانش و تجربه هستند و یا فرصت این مطالعات را ندارند. پروپوزال روانشناسی بایستی غیر تکراری، جدید، دارای اهمیت پژوهش، با نوآوری و دارای منابع معتبر باشد.
ما با در نظر گرفتن تمام حساسیتهای مربوط به انجام پروپوزال روانشناسی؛ بهترین خدمات را به شما ارائه خواهیم کرد و تا تصویب نهایی آن، از شما پشتیبانی می کنیم.

مشاوره انجام پایان نامه روانشناسی تربیتی

رشته روانشناسی تربیتی؛ انچنانکه از نامش برمیآید؛ شاخه ای از روانشناسی است که در خصوص تفاوتهای تربیتی و شیوه های اصلاح و تربیت و مباحث بسیار مفصل آن صحبت کرده راهکارهای علمی ارائه می دهد. برای نگارش پایان نامه این شاخه؛ هم می توان به مطالعات آماری اکتفا کرد و هم مطالعات مداخله ای

بهترین موسسه آموزش پروپوزال و پایان نامه روانشناسی بالینی

رشته روانشناسی بالینی یکی از گرایشهای اصلی این رشته است که به درک، پیش‌بینی و اصلاح ناهنجاری، ناتوانی و آشفتگی‌های شناختی، هیجانی،  روان‌شناختی، اجتماعی و رفتاری کمک می‌کند و در طیف گسترده ای از مردم جامعه در جستجوی درمان کاربرد دارد. نگارش پایان نامه این گرایش بهتر است که با مطالعات مداخله ای همراه باشد.

مراحل انجام پروپوزال و پایان نامه روانشناسی عمومی

این رشته در رابطه با مطالعات ذهن انسانها فارغ از جنسیت، سن، شغل و تحصیلات آنهاست و شامل مسائلی مانند شناخت، درک، رفتارهای اجتماعی و احساس می شود. این شاخه از روانشناسی تقریبا از زمانی که مردم شروع به فکر کردن به سایر افراد کردند وجود داشته است پایان نامه این رشته هم شامل طیف وسیعی از موضوعات می باشد.

نکات مهم در نگارش رساله دکترای روانشناسی

دانشجویان عزیز مقطع دکتری حتی اگر از دانش و مطالعات مطلوبی برخوردار باشید، برای نوشتن رساله ای وزین و علمی نیاز به مشاوره و آشنایی با راهکارهای علمی آن دارید برای این امر مهم با پشتیبانی تمام وقت در کنار شمائیم

معتبر ترین موسسه مشاوره پایان نامه روانشناسی  شخصیت

بهترین موسسه مشاوره پایان نامه روانشناسی؛ موسسه ای است که دارای تخصص، تجربه و پشتیبانی کامل است. این خدمات تنها توسط چند موسسه معدود ارائه می شود و سایر موسسات غالبا صلاحیت مشاوره پایان نامه را ندارند.

آموزش انجام پایان نامه روانشناسی سلامت  

ارائه خدمات آموزشی یکی از ارکان اصلی موسسه دانشورزان برای دانشجویان است. دوستان عزیزی که در پایان نامه شان دچار مشکل هستند می توانند علاوه بر برون سپاری پروژه از خدمات مشاوره و آموزشی هم بهره مند شوند.

مشاوره پایان نامه روانشناسی کودکان استثنائی

گرایش روانشناسی کودکان استثنائی یکی از گرایشهای حساس و مهم است که تحقیقات در این حوزه به شدت تحت تاثیر جامعه آماری است و جهت ارائه یک کار فاخر لازم است تاحد مناسبی از مطالعات بالینی و آماری استفاده شود. این رشته در اغلب دانشکده های روانشناسی ارائه می گردد و پایان نامه آن معمولا با سخت گیریهایی همراه است

آموزش انجام پایان نامه روانشناسی اسلامی

تهیه منابع معتبر برای پایان نامه روانشناسی اسلامی همواره یکی از چالشهای عظیم دانشجویان این رشته بوده است. بدلیل آنکه مباحث این رشته غالبا در کشورهای اسلامی مورد مطالعه قرار می گیرد؛ دسترسی به منابع معتبر بین المللی کمی دشوار است.

مشاوره پایان نامه روانشناسی خانواده

رشته روانشناسی خانواده با تمرکز جدی بر روابط حاکم بین افراد خانواده  است. برای پایان نامه این گرایش از روانشناسی بهتر است موضوعاتی انتخاب شود که دسترسی به جامعه آماری برای محقق یا دانشجو میسر باشد چرا که مطالعات صرفا کتابخانه ای برای تدوین یک رساله مطلوب کافی نیست.

آموزش نگارش پایان نامه روانشناسی مثبت گرا

بسیاری از کارشناسان اعتقاد دارند رشته روانشناسی مثبت گرا همان روانشناسی اسلامی است  اما به باور کارشناسیان دانشورزان روان شناسی مثبت گرا علم مطالعه جنبه های مثبت زندگی انسان از قبیل شادکامی، بهزیستی و شکوفایی است و با شاخه روانشناسی اسلامی تقاوت دارد.

چنانچه در خصوص انجام پروپوزال یا پایان نامه تان با تردیدها یا ابهاماتی مواجه هستید؛ می توانید پاسخ اغلب سوالاتتان را دراین صفحه بیابید.

  • من نمیخواهم استاد راهنمایم متوجه شود که از موسسات پژوهشی کمک گرفته ام؛ چکار باید انجام دهم؟
  • استادراهنمای من خیلی سخت گیر است، چکار می توانم انجام دهم؟
  • آیا از پایان نامه ام مقاله هم استخراج می شود؟
  • انجام پایان نامه چقدر طول می کشد؟
  • و …

پاسخ سوالات خودتان را اینجا بخوانید…

نظرات دانشجویان عزیزی که تجربه دریافت خدمات پژوهشی از مجتمع دانشورزان را داشته اند:

یک مقدار قیمتها رو بیارین پایین تر که همه دانشجوها دسترسی به خدمات با کیفیت داشته باشن. واقعا این درسته به نظرتون؟!

سوسن گلدره, دانشگاه دماوند

به نظر من دانشورزان هم از نظر پشتیبانی و هم از نظر قیمت بسیار عالی هست

یاشار مقام صلاحی, دانشگاه تبریز

کار من توسط خانم دکتر زارع انجام شد واقعا خوش اخلاق و مهربان بودن و کار با کمترین خطا به پایان رسید. خیلی دوست داشتم از نزدیک ایشون رو می دیدم که متاسفانه میسر نشد دورادور تشکر می کنم همچنین از پشتیبانی خوب مجموعه دانش ورزان

کمیل جاویدان, دانشگاه یاسوج

قرار بود فایل من امروز به دستم برسه، هنوز خبری نیست لطفا پیگیری کنین

فاطمه اسماءاللهی, دانشگاه علامه محدثی

خدمات دانش ورزان بسیار عالی و کامله. پشتیبانی مجموعه نقطه قوت و دلیل استفاده من از دانشورزان بود.

بابک سلیمانی, دانشگاه شمال

من از خدمات شما بسیار راضی ام امیدوارم روند خوبتان را ادامه بدهید

نیما نیکو, آزاد مراغه

شرکت خوبیه از نظر کیفیت خدمات شماره 1 ایرانه فقط جمعه ها تعطیله و امکان تماس تلفنی نیست. از یک شرکت با این اعتبار انتظار کار شبانه روزی هست.

نکیسا جام خواه, دانشگاه تربیت مدرس

باسلام خدمت پرسنل مجرب و باتجربه دانشورزان جاداره که از همه عزیزانی که در پاسخ دهی به کاربران در اسرع وقت بااخلاق کاملاَ پسندیده جواب گوی ما هستید صمیمانه تقدیر و تشگر میکنم .

سعید سادات گل, دانشکده مدیریت

هرچقدر هم شرکت معتبر و محبوبی باشین، وقتی توی شهر همدان شعبه ندارین چه فایده ای داره؟ شاید یکی نمی تونه بیاد تهران؛ باید بمیره؟

جعفر ترکاشوند, دانشگاه همدان

انصافا سرویس دهی و پشتیبانی دانشورزان عالی و بی نظیره و مشتری همیشگی و ثابت شما خواهیم ماند

سید جواد احدی نژاد, دانشگاه اصفهان

ممنون از مجموعه خوب شما که با قیمت و پشتیبانی عالی همواره جوابگو هستید

یدالله نظام دوست, دانشگاه آزاد تهران مرکز

واقعا به انتقادات توجهی نمیشه. از یک شرکت با این گستردگی و سطح خدمات واقعا بعیده که کار چاپ و صحافی پایان نامه رو انجام نمی دین. حالا هرچقدر هم که کیفیت کارتون خوب باشه

فاطمه سادات میرکندی, علوم تحقیقات تهران

مجموعه دانش ورزان برترین موسسه مشاوره پایان نامه کشور از نظر کیفیت سرویس ها و پشتیبانی دائمی هست.

اسماعیل پاشازاده, دانشگاه آزاد شهر ری

بدون شک مجتمع دانش ورزان بهترین مجموعه مشاوره پایان نامه ایرانه. دیدن مدیر عامل و کارکنان این مجموعه رو از نزدیک آرزو میکنم.

نادر پورجعفر, دانشگاه آزاد تبریز

چند بار درخواست دادم که برای دانشجویان نخبه امتیازات ویژه ای در نظر بگیرید متاسفانه ترتیب اثر داده نشد!

پاشا محمدی خامنه, دانشگاه تربیت مدرس

من پایان نامه ام رو دفاع کردم فقط چند تا اصلاحیه داره خواستم بدونم شما انجام می دین؟

ناصر توکلی, دانشگاه آزاد تهران مرکز

من از موسسه دیگه ای استفاده می کردم ولی خدماتشون اصلا خوب نبود از این که به دانشورزان مراجعه کردم بسیار خوشحال و راضی هستیم

سید ضیاء پدرخانی, دانشگاه علامه

سلام، پورحیدر هستم خواستم از پژوهشگرم آقای سعیدی تشکر کنم. کارم خیلی خوب انجام شده بود. به امید دیدار

سالار پورحیدر, دانشگاه علوم تحقیقات تهران

خدمات شما بسیار عالی و مفید بود. امیدوارم این چنین موسساتی افزایش پیدا کنند تا دانشجویان گرفتای مراکز فیک و نامعتبر نشن و همیشه راه موفقیت رو رو پیدا کنند

حسن کشاورز, آزاد تهران جنوب

مدتی بعد از ثبت سفارش مشاوره پایان نامه، قیمتها تغییر کرد اما برای دانشجویان قدیمی به همان قیمت قدیم محاسبه میشد. همچنین پشتیبانی بینظر این مجتمع باعث دلگرمی کاربران میشه. واقعا میشه گفت بهترین و به صرفه ترین شرکت مشاوره پایان نامه هست.

پگاه یونسیان, دانشگاه علامه

بدون شک جزو بهترین شرکت های ایرانی هستید که دلسوزانه پاسخ دانشجویان را میدهید. کیفیت خدمات به حدی بالا بود که دلم نیومد نظرم رو اعلام نکنم.

سمیرا خوش خلق, دانشگاه آزاد واحد یادگار امام

سلام ، معصومه توکلی هستیم پروپوزال من امروز تصویب شد؛ خواستم اطلاع بدم که برای فصلهای پایان نامه ام لطفا اقدام کنید.

معصومه توکلی, دانشگاه شهید بهشتی

ممنونم از پشتیبانی عالیتون از اینکه شمارو انتخاب کردم واقعا راضیم . امیدوارم بتونم یه روزی عضو اساتید این مجتمع باشم.

ابراهیم سمائی, دانشگاه آزاد بروجرد

من با همه موسسات مشاوره پایان نامه معروف صحبت کردم هیچکدوم به خوبی دانشورزان نبودن

ابوالفضل چهرگانی, دانشگاه سمنان

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کارکنان مجتمع دانش ورزان. من از تمامی خدمات این شرکت تا الان راضی بودم و از پشتیبانی عالی تشکر می کنم تنها نکته ای که رضایت من رو جلب نکرد این بود که برای چند تا سفارش پی در پی؛ تخفیف در نظر نگرفتید!!! به نظرم برای یک شرکتی مثل شما این یک ضعف هست.

سیما پورحیدر یزدی, دانشگاه آزاد نائین

کارم با شما خیلی روتین و خوب پیش رفت و بهترین مورد توی سرویس دهی همین پشتیبانی هست که پشتیباتیتون واقعا حرف نداره همیشه در هر حال با حوصله رسیدگی میکنید فقط ساعت کاری تون رو کاش بیشتر می کردید که خارج از ساعات اداری هم دسترسی داشتیم

زهرا رمضانی, دانشگاه پیام نور

بدون شک بهترین موسسه مشاوره پایان نامه در کل کشور. تشکر میکنم از شما

دکتر اسمائیلخانی, نامشخص

چرا باید یک پایان نامه کارشناسی ارشد سه ماه طول بکشه؟! من انتظار تحویل سریعتر داشتم. بقیه موارد از جمله کیفیت و پشتیبانی خیلی خوب بود.

شایان رضایی بلده, دانشگاه تهران

با سلام تجربه ی استفاده از خدمات مشاوره پایان نامه دانش ورزان واقعاً راضی کننده هستش برعکس شرکت س****ک  که کار رو ناقص انجام می دون و از هر ده تماس یکیش رو جواب می دن و ضمن اینکه پشتیبانی به شدت ضعیفی رو هم ارائه میدن.

پدرام پابرجا, آزاد تهران شمال

فکر نمی کردم قیمت انجام یک پایان نامه کارشناسی ارشد بیش از سه میلیون تومن باشه، بهتر می بود یک مقداری ملاحظه دانشجویان رو می کردید برای شرکتی با این اعتبار واقعا متاسفم

مهران یادگاری, دانشگاه فردوسی مشهد

روز جمعه تماس گرفتم و پاسخ دادن و با حوصله مشکلم حل شد. امیدوارم این نحوه پشتیبانی و این کیفیت سالهای سال ادامه دار باشه و من شخصا از کارشناسان دانش ورزان تشکر میکنم.

سکینه بروجردی, آزاد خرم آباد

بدینوسیله از مدیران و تیم پشتیبانی زبده و متخصص مجتمع دانش ورزان نهایت تشکر را دارم.هم سرعت پاسخگویی و هم دقت کارشناسان در ارایه خدمات مشاوره پایان نامه به نظرم عالی و بی همتا هست. در حال حاضر بیش از 5 تا 6 نفر از دوستانم رو به دانش ورزان معرفی کردم و بسیار از شما راضی هستیم جز یک نفر از بچه ها که پروپوزالش با کمی تاخیر آماده شد. امیدوارم روز به روز کیفیت را بهتر از روز قبل حفظ کنید.ارادتمند

سحر الماسی, آزاد تهران شمال

با اینهمه تعریفی که از مجتمع دانش ورزان شنیده بودم؛ انتظار داشتم کارم سریعتر انجام بشه ولی متاسفانه اینطور نشد ولی از کیفیت کار راضی بودم. بهرحال ممنونم

زهرا پورترکمن, آزاد تهران مرکز

در طول دوره سه ساله مقطع کارشناسی ارشدم؛ چند بار با مجتمع دانشورزان کارهای مختلفی رو سفارش دادم با توجه به کیفیت بالای خدمات آن و پشتیبانی بسیار قوی و بر لحظه و دانش فنی بالای کارکنانش به شدت برای بنده لذت بخش بوده است  تنها مساله؛ قیمت خدمات  بود که انتظار داشتم پایین تر باشد.

شهرام سزاوار کهن, دانشگاه ارومیه

عالی واقعا عالیه ! برای مشاوره پایان نامه از شرکت دانشورزان شک نکنید متاسفانه من با 3 تا شرکت کار کردم همشون بیخود و به درد نخور بودن واقعا حیف اون پولی که دادم بهشون حالا اسم نمیبرم اما این شرکت واقعا منو شگفت زده کرد . قیمت هاشم خوبه فقط امیدوارم بالا نبرن . انشاءالله در آینده هم همینطور باشه و خراب نشه چون برخی شرکت ها چند سال خدمات عالی به کاربرانشون دادن اما تازگی ها خراب شدن این شرکت فعلا که عالیه امیدوارم تا آخر همینطور بمونه ممنونم از خدمات خوب شرکت دانش ورزان

تارا اسماعیل خانی, دانشگاه تهران

سلام، خواستم اطلاع بدم هنوز پذیرش مقاله من به دستم نرسیده به نظرتون این همه تاخیر در اکسپت مقاله طبیعی هست؟

یارین جعفری, دانشگاه آزاد تهران شمال