انجام پایان نامه علم اطلاعات و دانش شناسی

انجام پیان نامه علم اطلاعات و دانش شناسی

نگارش تخصصی به همراه مشاوره پایان نامه رشته علم اطلاعات و دانش شناسی توسط ممتازترین محققین کشور


اصلاح دقیق و کامل تمام بخشهای پایان نامه شامل اصلاحات نگارشی و اصلاحات محتوایی و هم چنین نظرات اساتید داور و راهنما بانهایت دقت و کیفیت به انجام می رسد

جهت دریافت مشاوره تلفنی؛ می توانید فرم را تکمیل کنید:

انجام پایان نامه علم اطلاعات و دانش شناسی

یکی از اقداماتی که خدمات پایان نامه نویسی یک موسسه را از موسسات دیگر متمایز می کند، پاسخگویی سریع و آن تایم کادر اداری و پشتیبانی به دانشجویان می باشد، با توجه به این مساله، کارشناسان موسسه دانشورزان با توضیح شفاف در همه مراحل انجام پایان نامه علم اطلاعات و دانش شناسی به دانشجویان این رشته خدمات پشتیبانی ارائه خواهند داد. پاسخگو بودن کارشناسان متبحر باعث شده است تا این موسسه به یکی از بهترین موسسات انجام پایان نامه در رشته های مختلف تبدیل شود.

انجام پایان نامه علم اطلاعات و دانش شناسی

راهکارهای انجام پایان نامه علم اطلاعات و یا دانش شناسی

علم اطلاعات و دانش شناسی جزء رشته علوم انسانی است که طی آن ضرورت برخورد علمي و فني مناسب با رشد سریع انتشارات برای ذخیره و بازيابي اطلاعات به منظور دسترس‌پذيری آن برای همه کاربران در سطوح مختلف جامعه، اهمیت رشته علم اطلاعات و دانش‌شناسي را افزایش داده است. رشته علم اطلاعات و دانش‌شناسي با هدف تربیت متخصصان اطلاعات و دانش تدوين شده است. این رشته درصدد است نیروی لازم را برای فعالیت‌های حرفه‌ای در سازمان‌ها و مراکز اطلاعاتي همانند «کتابخانه‌ها و مراکز اطلاع‌رساني»، «مراکز تحلیل اطلاعات»، و «مديريت اطلاعات و دانش سازمان‌ها» در بخش دولتي و غیردولتي تربیت کند. در حال حاضر نیز گروه علم اطلاعات و دانش ‏شناسی هر ساله در مقطع کارشناسی و مقطع کارشناسی ارشد در «گرایش مدیریت اطلاعات» اقدام به پذیرش دانشجو می‌کند.
چشم‌انداز این گروه تبدیل شدن به گروه طلیعه دار علم اطلاعات و دانش‌شناسی در ایران می باشد. به این ترتیب می توانند با گسترش و ارتقاء مفاهیم و نظریه‌های آن و گسترش اثرگذاری علمی و شهرت، مرجعیت شایسته‌ای در این رشته بدست آورد.

انتخاب موضوع پایان نامه علم اطلاعات و دانش شناسی

برای اینکه انجام موضوع پایان‌نامه‌ برای اغلب دانشجویان بسیار چالش برانگیز نباشد، باید از همان ترمهای ابتدایی شروع به انتخاب موضوع نمایند تا اینکه برای ترم‌های پایانی به طول ‌نیانجامد، زیرا این امر موجب به تأخیر افتادنِ اتمام دروه تحصیلی می‌گردد. توصیه می‌شود برای آسانتر جلوه کردن انتخاب موضوع، تحقیقات کلاسی را مرتبط با گرایشی که قصد پایان‌نامه‌ نوشتن درباره آن دارید متمرکز کنید تا ضمن آشنایی بیشتر با موضوع پایان نامه، آشنایی با منابع تحقیق، به انتخاب موضوع نزدیک‌تر شود.
انتخاب استاد راهنمای خوبی که بتواند محقق را در امر تحقیق و پژوهش یاری کند و هچنین موضوعی که مورد علاقه پژوهشگر و دانشجو باشد، اهمیت زیادی‌ در انجام موضوع پایان نامه و تمامی مراحل پایان نامه خواهد داشت. چرا که تحقیق و پژوهش در کنار استادی قوی، بی‌شک در تقویت بنیان‌های علمی پژوهشگر تأثیرگذار خواهد بود.
برای انتخاب موضوع مناسب برای پایان نامه معیارهایی وجود دارد که در زیر به شرح آن می پردازیم: 
الف) موضوع باید مناسبتی و کاربردی باشد: یعنی جزء اولویت‌های مهم و اساسی در نظر دانشجو  بوده و برای جامعه مفید واقع شود. به عنوان مثال:
رزشیابی هزینه – سودمندی خدمات اطلاعاتی پیوسته (On line‎) در سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران و مشترکین آن سال.
مطالعه میزان رعایت استانداردهای بین المللی ایزو (ISO‎) در پایان نامه‌های کارشناسی ارشد کتابداری و اطلاع رسانی دانشگاه‌های دولتی شهر تهران که مثلا در دو سال اخیر بررسی شده است.
ارزیابی کیفیت خدمات کتابخانه مرکزی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور.
ب) از تکرار و دوباره‌کاری در موضوع طرح اجتناب شود: برای این که دانشجو بداند موضوع مورد تحقیق تکراری است یا خیر و آیا ارزش تحقیق دارد یا خیر باید به سامانه ایرانداک مراجعه نماید و از این قضیه که موضوع انتخابی او سالهای پیش انجام شده است یا نه مطمئن شود.

در پایان‏ نامه‏ ها و مقالات علم اطلاعات و دانش‏ شناسی ایران به موضوعاتی مانند منابع اطلاعاتی، هستی‌شناسی، وب معنایی، جستجو معنایی، دولت الکترونیکی، مدیریت منابع اطلاعات، نوآوری دانش، اشتراک دانش، سازمان‌دهی دانش، شبکه، خدمات اطلاعاتی و کتابخانه‌های دیجیتال کمتر پرداخته شده است، پس پیشنهاد می شود دانشجویان علم اطلاعات و دانش شناسی به درباره این موضوعات پژوهش نمایند.

انجام پروپوزال علم اطلاعات و دانش شناسی

انجام پروپوزال علم اطلاعات و دانش شناسی

پروپوزال شامل یک طرح اولیه ای است که کلیاتی راجع به موضوع پایان نامه فارغ التحصیلان تمامی رشته های دانشگاهی و پایان نامه علم اطلاعات و دانش شناسی بحث می کند. در این قسمت، راه رسیدن به هدف اصلی پایان نامه مشخص شده است. یک پروپوزال دارای بخش های مختلفی از قبیل بیان مسئله، اهمیت و ضرورت انجام تحقیق، فرضیات، اهداف، روش تجزیه و تحلیل داده ها، ابزار گردآوری داده ها، پیشینه و جامعه و نمونه آماری است. پس از تأئید نهایی پرپوزالها در شورای پژوهشی دانشکده، اسامی دانشجویانی که پرپوزال آنها تصویب شده است به همراه کد پایان نامه آنها در برد تحصیالت تکمیلی اعلام می گردد. و احکام اساتید راهنما و مشاور صادر می گردد. پس ازاعلام اسامی دانشجویانی که پرپوزال آنها به تصویب نهایی رسیده است، دانشجویان مذکور میتوانند با رعایت موارد ذکر شده در فایل شیوه نگارش پایان نامه، اقدام به تألیف پایان نامه خود نمایند. مطالعه کامل فایل مذکور و تنظیم صفحات پایان نامه بر این اساس ضروری است.

هزینه انجام پایان نامه علم اطلاعات و دانش شناسی

یک بخشی از هزینه ها و قیمت پایان نامه قاعدتا، زمان خواهد بود. با توجه به اینکه مراحل انجام پایان نامه بسیار زمان بر خواهد بود، از این رو زمان زیادی برای یادگیری و سپس نوشتن مراحل پایان نامه باید صرف شود.
از دیگر موارد اساسی برای انجام یک پایان نامه با کیفیت، سطح دانش و اطلاعات تخصصی دانشجو می باشد. برای انجام هر کار پژوهشی، اطلاعات و دانش از مهمترین آیتم ها میباشد. اگر برای بار اول قصد انجام پایان نامه را دارید، قطعا باید هزینه های زیادی بابت آموزش مراحل انجام اصولی و درست پایان نامه و همچنین نحوه نگارش پروپوزال و فصل های پایان نامه و همچنین هزینه های زیادی را صرف خرید کتاب یا گذراندن دوره های آموزشی برای انجام روش تحقیق پایان نامه کنید. از این رو سطح دانش محقق از اصلی ترین موارد برای انجام یک پایان نامه با کیفیت و ارزشمند است.
از آنجا که مراحل پایان نامه باید با نظر استاد راهنما و نظردهی او پیش رود، نتیجتا غیر از تایپ اولیه هر فصل از پایان نامه، می بایست در هر قسمت تغییرات علمی با تبادل نظر با استاد راهنما اعمال شود. از این رو تایپ مجدد و ویراستاری مجدد باید در هر مرتبه اعمال شود که این موضوع دارای هزینه تایپ و ویراستاری مجدد می شود.
گاها پايان نامه چندين دفعه توسط استاد راهنما تغيير و ويرايش می شود. در اثر هر تغيير فايل وورد پايان نامه هم تغيير مي كند و طبیعتا گذراندن اين مراحل تماما زمان بر هستند و متحمل هزينه می باشند.

 بهترین موسسه انجام پایان نامه علم اطلاعات و  دانش شناسی:

اصولا دانشجویان در هر مقطعی از تحصیلات تکمیلی خود که قرار گرفته باشند به این نکته باور دارند که ارائه پایان نامه یکی از سخت ترین کارهایی است که باید در زمان فارغ التحصیلی خود انجام دهند. در همین راستا موسسه دانشورزان جهت رفاه و کمک به دانشجویان عزیز اقدام به مشاوره دادن به دانشجویان جهت  انجام پایان نامه علم اطلاعات و دانش شناسی نموده است و انتخاب مسیر مناسب در پایان نامه نویسی نیازمند یک مشاوره خوب و باانگیزه است.

یکی دیگر از پارامترهای بهترین موسسه انجام پایان نامه، پشتیبانی در تمام مراحل صفرتاصد پایان نامه می باشد، از انتخاب موضوع تا زمان دفاع و حتی بعد از دفاع زمانی که اصلاحاتی به پایان نامه وارد می شود، که متخصصان این موسسه در ساعات اداری، پشتیبانی خدمات انجام پایان نامه کاربران این موسسه را برعهده خواهند داشت.

نظرات  کاربران درباره موسسه دانشورزان

یک مقدار قیمتها رو بیارین پایین تر که همه دانشجوها دسترسی به خدمات با کیفیت داشته باشن. واقعا این درسته به نظرتون؟!

سوسن گلدره, دانشگاه دماوند

به نظر من دانشورزان هم از نظر پشتیبانی و هم از نظر قیمت بسیار عالی هست

یاشار مقام صلاحی, دانشگاه تبریز

کار من توسط خانم دکتر زارع انجام شد واقعا خوش اخلاق و مهربان بودن و کار با کمترین خطا به پایان رسید. خیلی دوست داشتم از نزدیک ایشون رو می دیدم که متاسفانه میسر نشد دورادور تشکر می کنم همچنین از پشتیبانی خوب مجموعه دانش ورزان

کمیل جاویدان, دانشگاه یاسوج

قرار بود فایل من امروز به دستم برسه، هنوز خبری نیست لطفا پیگیری کنین

فاطمه اسماءاللهی, دانشگاه علامه محدثی

خدمات دانش ورزان بسیار عالی و کامله. پشتیبانی مجموعه نقطه قوت و دلیل استفاده من از دانشورزان بود.

بابک سلیمانی, دانشگاه شمال

من از خدمات شما بسیار راضی ام امیدوارم روند خوبتان را ادامه بدهید

نیما نیکو, آزاد مراغه

شرکت خوبیه از نظر کیفیت خدمات شماره 1 ایرانه فقط جمعه ها تعطیله و امکان تماس تلفنی نیست. از یک شرکت با این اعتبار انتظار کار شبانه روزی هست.

نکیسا جام خواه, دانشگاه تربیت مدرس

باسلام خدمت پرسنل مجرب و باتجربه دانشورزان جاداره که از همه عزیزانی که در پاسخ دهی به کاربران در اسرع وقت بااخلاق کاملاَ پسندیده جواب گوی ما هستید صمیمانه تقدیر و تشگر میکنم .

سعید سادات گل, دانشکده مدیریت

هرچقدر هم شرکت معتبر و محبوبی باشین، وقتی توی شهر همدان شعبه ندارین چه فایده ای داره؟ شاید یکی نمی تونه بیاد تهران؛ باید بمیره؟

جعفر ترکاشوند, دانشگاه همدان

انصافا سرویس دهی و پشتیبانی دانشورزان عالی و بی نظیره و مشتری همیشگی و ثابت شما خواهیم ماند

سید جواد احدی نژاد, دانشگاه اصفهان

ممنون از مجموعه خوب شما که با قیمت و پشتیبانی عالی همواره جوابگو هستید

یدالله نظام دوست, دانشگاه آزاد تهران مرکز

واقعا به انتقادات توجهی نمیشه. از یک شرکت با این گستردگی و سطح خدمات واقعا بعیده که کار چاپ و صحافی پایان نامه رو انجام نمی دین. حالا هرچقدر هم که کیفیت کارتون خوب باشه

فاطمه سادات میرکندی, علوم تحقیقات تهران

مجموعه دانش ورزان برترین موسسه مشاوره پایان نامه کشور از نظر کیفیت سرویس ها و پشتیبانی دائمی هست.

اسماعیل پاشازاده, دانشگاه آزاد شهر ری

بدون شک مجتمع دانش ورزان بهترین مجموعه مشاوره پایان نامه ایرانه. دیدن مدیر عامل و کارکنان این مجموعه رو از نزدیک آرزو میکنم.

نادر پورجعفر, دانشگاه آزاد تبریز

چند بار درخواست دادم که برای دانشجویان نخبه امتیازات ویژه ای در نظر بگیرید متاسفانه ترتیب اثر داده نشد!

پاشا محمدی خامنه, دانشگاه تربیت مدرس

من پایان نامه ام رو دفاع کردم فقط چند تا اصلاحیه داره خواستم بدونم شما انجام می دین؟

ناصر توکلی, دانشگاه آزاد تهران مرکز

من از موسسه دیگه ای استفاده می کردم ولی خدماتشون اصلا خوب نبود از این که به دانشورزان مراجعه کردم بسیار خوشحال و راضی هستیم

سید ضیاء پدرخانی, دانشگاه علامه

سلام، پورحیدر هستم خواستم از پژوهشگرم آقای سعیدی تشکر کنم. کارم خیلی خوب انجام شده بود. به امید دیدار

سالار پورحیدر, دانشگاه علوم تحقیقات تهران

خدمات شما بسیار عالی و مفید بود. امیدوارم این چنین موسساتی افزایش پیدا کنند تا دانشجویان گرفتای مراکز فیک و نامعتبر نشن و همیشه راه موفقیت رو رو پیدا کنند

حسن کشاورز, آزاد تهران جنوب

مدتی بعد از ثبت سفارش مشاوره پایان نامه، قیمتها تغییر کرد اما برای دانشجویان قدیمی به همان قیمت قدیم محاسبه میشد. همچنین پشتیبانی بینظر این مجتمع باعث دلگرمی کاربران میشه. واقعا میشه گفت بهترین و به صرفه ترین شرکت مشاوره پایان نامه هست.

پگاه یونسیان, دانشگاه علامه

بدون شک جزو بهترین شرکت های ایرانی هستید که دلسوزانه پاسخ دانشجویان را میدهید. کیفیت خدمات به حدی بالا بود که دلم نیومد نظرم رو اعلام نکنم.

سمیرا خوش خلق, دانشگاه آزاد واحد یادگار امام

سلام ، معصومه توکلی هستیم پروپوزال من امروز تصویب شد؛ خواستم اطلاع بدم که برای فصلهای پایان نامه ام لطفا اقدام کنید.

معصومه توکلی, دانشگاه شهید بهشتی

ممنونم از پشتیبانی عالیتون از اینکه شمارو انتخاب کردم واقعا راضیم . امیدوارم بتونم یه روزی عضو اساتید این مجتمع باشم.

ابراهیم سمائی, دانشگاه آزاد بروجرد

من با همه موسسات مشاوره پایان نامه معروف صحبت کردم هیچکدوم به خوبی دانشورزان نبودن

ابوالفضل چهرگانی, دانشگاه سمنان

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کارکنان مجتمع دانش ورزان. من از تمامی خدمات این شرکت تا الان راضی بودم و از پشتیبانی عالی تشکر می کنم تنها نکته ای که رضایت من رو جلب نکرد این بود که برای چند تا سفارش پی در پی؛ تخفیف در نظر نگرفتید!!! به نظرم برای یک شرکتی مثل شما این یک ضعف هست.

سیما پورحیدر یزدی, دانشگاه آزاد نائین

کارم با شما خیلی روتین و خوب پیش رفت و بهترین مورد توی سرویس دهی همین پشتیبانی هست که پشتیباتیتون واقعا حرف نداره همیشه در هر حال با حوصله رسیدگی میکنید فقط ساعت کاری تون رو کاش بیشتر می کردید که خارج از ساعات اداری هم دسترسی داشتیم

زهرا رمضانی, دانشگاه پیام نور

بدون شک بهترین موسسه مشاوره پایان نامه در کل کشور. تشکر میکنم از شما

دکتر اسمائیلخانی, نامشخص

چرا باید یک پایان نامه کارشناسی ارشد سه ماه طول بکشه؟! من انتظار تحویل سریعتر داشتم. بقیه موارد از جمله کیفیت و پشتیبانی خیلی خوب بود.

شایان رضایی بلده, دانشگاه تهران

با سلام تجربه ی استفاده از خدمات مشاوره پایان نامه دانش ورزان واقعاً راضی کننده هستش برعکس شرکت س****ک  که کار رو ناقص انجام می دون و از هر ده تماس یکیش رو جواب می دن و ضمن اینکه پشتیبانی به شدت ضعیفی رو هم ارائه میدن.

پدرام پابرجا, آزاد تهران شمال

فکر نمی کردم قیمت انجام یک پایان نامه کارشناسی ارشد بیش از سه میلیون تومن باشه، بهتر می بود یک مقداری ملاحظه دانشجویان رو می کردید برای شرکتی با این اعتبار واقعا متاسفم

مهران یادگاری, دانشگاه فردوسی مشهد

روز جمعه تماس گرفتم و پاسخ دادن و با حوصله مشکلم حل شد. امیدوارم این نحوه پشتیبانی و این کیفیت سالهای سال ادامه دار باشه و من شخصا از کارشناسان دانش ورزان تشکر میکنم.

سکینه بروجردی, آزاد خرم آباد

بدینوسیله از مدیران و تیم پشتیبانی زبده و متخصص مجتمع دانش ورزان نهایت تشکر را دارم.هم سرعت پاسخگویی و هم دقت کارشناسان در ارایه خدمات مشاوره پایان نامه به نظرم عالی و بی همتا هست. در حال حاضر بیش از 5 تا 6 نفر از دوستانم رو به دانش ورزان معرفی کردم و بسیار از شما راضی هستیم جز یک نفر از بچه ها که پروپوزالش با کمی تاخیر آماده شد. امیدوارم روز به روز کیفیت را بهتر از روز قبل حفظ کنید.ارادتمند

سحر الماسی, آزاد تهران شمال

با اینهمه تعریفی که از مجتمع دانش ورزان شنیده بودم؛ انتظار داشتم کارم سریعتر انجام بشه ولی متاسفانه اینطور نشد ولی از کیفیت کار راضی بودم. بهرحال ممنونم

زهرا پورترکمن, آزاد تهران مرکز

در طول دوره سه ساله مقطع کارشناسی ارشدم؛ چند بار با مجتمع دانشورزان کارهای مختلفی رو سفارش دادم با توجه به کیفیت بالای خدمات آن و پشتیبانی بسیار قوی و بر لحظه و دانش فنی بالای کارکنانش به شدت برای بنده لذت بخش بوده است  تنها مساله؛ قیمت خدمات  بود که انتظار داشتم پایین تر باشد.

شهرام سزاوار کهن, دانشگاه ارومیه

عالی واقعا عالیه ! برای مشاوره پایان نامه از شرکت دانشورزان شک نکنید متاسفانه من با 3 تا شرکت کار کردم همشون بیخود و به درد نخور بودن واقعا حیف اون پولی که دادم بهشون حالا اسم نمیبرم اما این شرکت واقعا منو شگفت زده کرد . قیمت هاشم خوبه فقط امیدوارم بالا نبرن . انشاءالله در آینده هم همینطور باشه و خراب نشه چون برخی شرکت ها چند سال خدمات عالی به کاربرانشون دادن اما تازگی ها خراب شدن این شرکت فعلا که عالیه امیدوارم تا آخر همینطور بمونه ممنونم از خدمات خوب شرکت دانش ورزان

تارا اسماعیل خانی, دانشگاه تهران

سلام، خواستم اطلاع بدم هنوز پذیرش مقاله من به دستم نرسیده به نظرتون این همه تاخیر در اکسپت مقاله طبیعی هست؟

یارین جعفری, دانشگاه آزاد تهران شمال