تضمین خدمات دانشورزان فراتر از تعهدات رایج موسسات پژوهشی است

حضور پرمهر شما در این سامانه را آغازی بر تعهدات خودمان می دانیم؛ ما یک دفاع بی نظیر از پایان نامه با موفقیت در کسب حداکثر نمرده دفاع را تضمین می کنیم

اعتقاد کادر مدیریت مجتمع دانشورزان همواره این بوده است  که هیچ تضمینی بالاتر از مسئولیت پذیری و وجدان کاری نیست بنابراین تمام تلاش مجموعه در سالهای فعالیت این بوده است که از محققینی که همسو و همفکر با کادر مدیریتی هستند استفاده شود. افتخار می کنیم که نتیجه این حساسیت و مسئولیت پذیری؛ رضایت خاطر طیف وسیعی از دانشجویانی بوده است که در طی این سالها از خدمات مجتمع دانشورزان استفاده کرده اند.

و اگر تجربه ناموفقی در انتخاب موضوع یا انجام پایان نامه تان داشته اید؛ دیگران نگران نباشید و ادامه مسیر را با کمک کارشناسان زبده مجتمع دانشورزان پیش ببرید و مطمئن باشید با یک تصمیم صحیح؛ همه چیز به مسیر درست باز می گردد. متاسفانه در یکی دو سال اخیر شاهد ظهور موسسات نوپای پژوهشی هستیم که بسیاری از آنها حساسیتهای دانشجویان را درک نکرده اند و صرفا با هدف سودجویی تاسیس شده اند اما اولویت موسسات بایستی دغدغه دانشجویان باشد تا با حداقل استرس و فشار کار پایان نامه شان به سرانجام برسد.

بنابراین در انتخاب موسسه پژوهشی که قرار است مراحل انجام پایان نامه تان را پشتیبانی و به سرانجام برساند؛ بسیار دقت کرده و همه جوانب را بسنجید و اگر انتخاب شما مجتمع دانشورزان باشد؛ ما هرگز نمی گذاریم اعتماد بین مان از بین برود چرا که شما با سابقه ترین موسسه پژوهشی در کشور را انتخاب کرده اید و در قبال این اعتماد شما؛ ما هم بهترین خدمات را به شما ارائه کرده و تا جلسه دفاع؛ پشتیبان شما هستیم. پس تضمین اخذ حدکثر نمره پایان نامه را فقط از مجتمع دانشورزان بگیرید و هرگز به کمتر از آنچه که شایستگی اش را دارید قانع نشوید.

#مجتمع_دانشورزان؛_رتبه_یک_ارائه_خدمات_دانشجویی_و_مشاوره_پایان‌نامه_در سراسر_کشور

به انتخاب دانشجویان عزیز مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری و همچنین اساتید محترم راهنما و هیئت داوران