مجتمع دانشورزان

به مجتمع آموزشی و پژوهشی دانشورزان خوش آمدید…

نگاهی بر خدمات مجتمع دانشورزان

معرفی خدمات دانشورزان:

ما اعتقاد داریم به طور کلی یک موسسه معتبر خدمات دانشجویی بایستی از کادر متخصص و مجرب بهره برده و پشتیبانی آن بصورت تمام وقت و کامل باشد. این موسسه باید به وظایف آموزشی خود هم در حیطه پایان نامه نویسی و هم دیگر خدمات واقف باشد و دانشجویان را گام به گام در طول پروژه همراهی کرده و با کارشناسان ورزیده، آنها را آماده دفاع کند، زیرا برای دانشجویان وقت گزینه ای است ارزشمند، پس می بایست با افراد متخصص و کاربلد مشورت کنند تا این کارشناسان زمان را به نفع آنها مدیریت کنند.
موسسه دانشورزان با داشتن کادری با تجربه از فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر سطح ایران مانند: دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه تهران، دانشگاه امیرکبیر، علم و صنعت، شهید بهشتی، دانشگاه علامه طباطبایی و تربیت مدرس، آماده ارائه کلیه خدمات به دانشجویان مقاطع مختلف تحصیلی در رشته های مختلف فنی مهندسی، علوم انسانی، علوم پایه و پزشکی می باشد.

با توجه به اینکه نگارش پایان نامه شامل طیف وسیعی از موضوعات مختلف و متنوع است و ما اعتقاد داریم این کار نیاز به تخصص، مهارت و تجربه بالایی دارد، به دانشجویان عزیز پیشنهاد می کنیم برای موفقیت سریعتر؛ از خدمات مشاوره و آموزشی این موسسه بهره مند شوید.

به طور کلی از جمله معیارهای که سبب می شود این موسسه هم طراز با موسسات دیگر انجام پایان‌ نامه قرار بگیرد، درصد رضایت بالای کاربران با توجه به حجم بالای فایل های دریافتی است. اکثر دانشجویانی که در شرف نوشتن پایان‌نامه خود هستند، لاجرم حداقل یک بار فرم پذیرش پروژه این موسسه را پر کرده اند و یا به صورت آنلاین در سایت موسسه ثبت نام کرده اند.

موسسه دانشورزان مفتخر است که پایان نامه هایی را که دیگر موسسات خدمات دانشجوی در انجامش عاجز بوده اند یا پروژه نصفه به آنها تحویل داده اند، را بعد از بازبینی به کارشناسان مربوطه تحویل می دهند تا پایان نامه ای با کیفیت را برای دانشجویان آماده نمایند.

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری:

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترا یک پژوهش بسیار کامل است و برای کسب موفقیت در آن بایستی وقت کافی جهت انجام مطالعاتی وسیع و تحقیقاتی گسترده در نظر گرفته شود.  دانشجویانی که در مرحله نگارش رساله دکترا و پایان نامه ارشد هستند، بایستی تخصص و تجربه بالایی در این زمینه داشته باشند، زیرا در غیر این صورت پروژه آنها با شکست روبرو می شود؛ برای این منظور توصیه می کنیم با راهکارهای انجام پایان نامه ارشد و دکترا آشنا شوند تا بتوانید به شکل برجسته، در حضور استاد راهنما و هیئت داوران از پایان نامه خود دفاع کنند. در این خصوص شرکت دانشورزان با به کارگیری متخصصان و محققانی در امر پایان نامه همراه کاربران این مجموعه خواهد بود.

استخراج مقاله از پایان نامه:

از دیگر خدمات موسسه دانشورزان استخراج مقاله از پایان‌نامه می باشد. کار استخراج مقاله از کارهای وقت گیر ولی حیاتی است زیرا استخراج مقاله از پایان‌نامه باعث سنجیدن توان علمی دانشجو خواهد شد و این کار در مقطع دکترا امری ضروری و از پیش شرطهای دفاع می باشد. از سوی دیگر می‌توان به طور مختصر یافته‌های پایان‌نامه را در سطح گسترده تر و معتبرتری نشر داد و این کار باعث می‌شود که دیگر محققین به آسانی به یافته‌های مورد نظر خود دست یابند، بدون اینکه لازم باشد اصل پایان‌نامه را بخوانند و اینگونه در زمان صرفه جویی خواهد شد. جهت آگاهی کاملتر از جزئیات استخراج مقاله از پایان نامه به وب سایت این موسسه مراجعه کرده و مطالب این حوزه را مطالعه کنید.

اصلاح پایان نامه:

بی شک نوشتن پایان نامه از مواردی است که دانش و مهارت زیادی می طلبد و از این رو شاید دانشجویی که تجربه کمی در این زمینه داشته باشد؛ در بیشتر مواقع دانشجویانی که به تنهایی به نگارش پایان نامه خود اقدام می کنند و یا آنرا به اشخاص فاقد صلاحیت واگذار می کنند؛ نتیجتا از طرف استاد راهنما با انبوهی از ایرادات شکلی و ماهوی مواجه می شوند، برای این امر توصیه می شود که دانشجویان انجام پایان نامه را از ابتدا با یک موسسه دارای صلاحیت و پشتوانه علمی پیش ببرند تا با چالشهای زیاد مواجه نشوند.

موسسه دانشورزان  پایان نامه دانشجویان را در هر مرحله ای که باشد و هر نقصی که داشته باشد؛ توسط محققین خود به بهترین نحو تکمیل و اصلاح می گردد و چنانچه نیاز به بازنویسی داشته باشد این کار در این موسسه با کیفیتی مطلوب انجام می شود. ادامه مطلب…

ترجمه متون و مقالات:

ترجمه متن روان و منحصربه فرد، هنری ارزشمند به شمارمی رود که در آن مفاهیم و موضوعات به کاررفته در یک زبان باید به طور کامل درک گردد و سپس این مفاهیم به شیوه ای صحیح و قابل درک به زبان مقصد ترجمه شود. موسسه دانشورزان بر این است که حتی الامکان کمترین اختلال را در خدمات رسانی به دانشجویان و پژوهشگران خود را داشته باشد و برای این کار از قبل برنامه ریزی می کند. در نتیجه، ممکن است فعالیت ها به دلیل حجم بالا، یا تغییر استراتژی روی هم انباشته شوند و نیز گاهی اوقات، لازم می شود که متون را به صورت فوری ترجمه کنند. اینجاست که برای انجام ترجمه فوری می توانند روی کمک این موسسه حساب کنید.

مشاوره در انجام پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری:

انجام پایان نامه زبان و ادبیات فارسی

در سطح کشور موسساتی هستند که در رشته زبان و ادبیات فارسی به علت داشتن تجارب زیاد می توانند یک مشاور عالی باشند و به دانشجویان در این امر کمک های شایان توجهی را ارائه کنند که مجتمع دانشورزان از آن جمله است بنابراین نباید از نقش این مشاوران در این امر مهم چشم پوشی کرد. برای اطلاعات بیشتر، ادامه مطلب را بخوانید…

انجام پایان نامه گردشگری

برای انجام پایان نامه گردشگری همچون تمام  طرحهای پژوهشی رشته های دانشگاهی؛ در ابتدا باید یک موضوع مناسب، جدید و کاربردی انتخاب کنیم. انتخاب موضوع برای پایان نامه بسیار مهم است و اصلا نباید  عجولانه اقدام شود بهتر است همه جوانب کار بررسی و با مطالعه مقالات معتبر به یک ایده ناب برسیم. پس از تایید موضوع می توانید پروپوزال و فصلهای پایان نامه را شروع کنید. انجام پایان نامه گردشگری یکی از اقدامات  تخصصی این مجموعه است. ادامه مطلب…

انجام پروپوزال و پایان نامه روانشناسی در تمام گرایشهای دانشگاهی

انجام با کیفیت پایان نامه روانشناسی به عوامل متعددی بستگی دارد مانند موضوع انتخابی، روش تحقیق، منابع موجود، دیتای قابل استفاده، جامعه آماری و… ما اعتقاد داریم آنچه که در انجام پایان نامه روانشناسی حائز اهمیت است سطح علمی مطلوب، کیفیت پایان نامه و زمان بندی دقیق آن است و افتخار ما در طی این سالها همواره این بوده است ادامه مطلب…

درباره کارگروه تخصصی علوم تربیتی

کارگروه تخصصی علوم تربیتی مجتمع دانشورزان با همکاری دهها محقق مجرب؛ بیش از 15 سال است که بدون وقفه در کنار دانشجویان عزیز این رشته بوده است. لیکن دوستان عزیزی که به هر دلیلی امکان انجام پایان نامه شان را ندارند می توانند با ما کارشناسان این مجموعه تماس بگیرند  ادامه مطالب…