درباره دانشورزان

درباره موسسه آموزشی پژوهشی دانشورزان

مرکز تخصصی آموزش، پشتیبانی و انجام پایان نامه های مقطع کارشناسی ارشد و دکتری

درباره دانشورزان

مجتمع دانشورزان یک موسسه آموزشی و پژوهشی است که از کارگروههای تخصصی جهت مشاوره انجام پایان نامه تشکیل شده است. در این موسسه هدف اصلی ما پشتیبانی، اموزش و توانمندسازی دانشجویان عزیز برای ارائه یک پایان نامه بی نظیر و قابل تحسین است.

افتخار می کنیم که سفارش انجام پایان نامه دانشجویان عزیزمان توسط بهترین و مجرب ترین محققین ممتاز کشور بررسی و انجام می شود، در این مرکز برای دانشجویانی که در فاز صفر هستند ابتدا موضوعی جدید برای پایان نامه تعیین می گردد و سپس در مراحل بعدی اقدام به نوشتن پروپوزال می شود. پس از تصویب پروپوزال نیز نوشتن پایان نامه شروع می گردد.

کارگروههای موسسه دانشورزان

درحال حاضر این مجموعه دارای شش کارگروه اصلی در حوزه های مختلف دانشگاهی است.

 کارگروه مشاوره و انجام پایان نامه روانشناسی شامل زبده ترین محققین این رشته در سطح کشور است که با تخصص و تجربه بالا دانشجویان را در مسیر درست هدایت کرده و تضمین می کنند که دانشجویان این رشته بتوانند با بالاترین نمره از پایان نامه شان دفاع کنند. برای آگاهی از نحوه انجام پایان نامه روانشناسی به صفحه نام برده شده مراجعه کنید.
شایان ذکر است در این کارگروه برای گرایشهای اصلی رشته روانشناسی شامل روانشناسی عمومی، روانشناسی تربیتی، روانشناسی بالینی، روانشناسی شخصیت، روانشناسی مثبت گرا، روانشناسی خانواده، روانشناسی کودکان استثنائی و … کارهای بسیار ارزشمندی انجام شده است.

کارگروه مشاوره و انجام پایان نامه علوم تربیتی رشته علوم تربیتی دارای چندین گرایش تخصصی است که هر کدام نیاز به دانش و مهارت خاص خود را دارد. محققین موسسه دانشورزان در این کارگروه؛ بسیار با تجربه و دلسوز هستند و تلاش بر این است که دانشجویان عزیز علاوه بر موفقیت در دفاع از پایان نامه؛ مفاهیم اصلی پروژه را نیز فرا گرفته و از نظر سطح علمی و دانش نیز ترقی و رشد نمایند. جهت آشنایی با کارگروه مشاوره و انجام پایان نامه علوم تربیتی به صفحه مزبور مراجعه کنید.

کارگروه مشاوره پایان نامه گردشگری رشته گردشگری یکی از رشته هایی است که در کشور عزیزمان ایران بسیار مغفول مانده است و توجه خاصی آنطور که شایسته این رشته دانشگاهی است به آن نشده است. ما اعتقاد داریم طرح های پژوهشی در این رشته بسیار می تواند کاربردی و و قابل اتکاء باشند بنابراین سعی شده است از محققینی استفاده شود که دارای خلاقیت و نوآوری بسیار بالایی باشند و بتوانند پایان نامه های دانشجویان را در مسیری کاملا علمی پیش ببرند. می توانید جهت آشنایی با کارگروه مشاوره پایان نامه گردشگری به صفحه مربوطه مراجعه نمایید.

کارگروه مشاوره پایان نامه زبان و ادبیات فارسی نگاه ما به رشته ادبیات فارسی، فراتر از یک رشته دانشگاهی است چرا که این رشته با تمام تار و پود ما عجین شده است و هویت ماست. در رشته ادبیات فارسی هرچقدر هم کار شود و زحمت و مشقت متحمل شویم باز هم کم است. کارگروه زبان و ادبیات فارسی اعتقاد دارد پایان نامه های این رشته باید اثری فاخر و ماندگار باشد و صرفا با دید یک تکلیف دانشگاهی به آن نگاه نشود. دانشجویانی که قصد انجام پایان نامه زبان و ادبیات فارسی را دارند باید برای کارشان ارزش قائل بوده و نسبت به پروژه تعصبی فراتر از یک پروژه دانشگاهی داشته باشند در این راه ما نیز در کنار شما هستیم.

کارگروه علم اطلاعات و دانش شناسی این کارگروه نیز یک دپارتمان تخصصی است که به دانشجویان این رشته خدمات مشاوره پایان نامه ارائه می دهد. در این کارگروه سعی شده است موضوعاتی کاربردی و ارزشمند تعیین و کار شود بطوریکه خروجی کار مورد رضایت و تحصین اساتید محترم راهنما واقع شود. برای آشنایی با این کارگروه می توانید به صفحه مربوطه به انجام پایان نامه علم اطلاعات و دانش شناسی مر اجعه کنید.