رساله دکترای روانشناسی

مشاوره انجام رساله دکتری روانشناسی 

خدمات تخصصی ویرایش، آموزش، تکمیل و پشتیبانی از پایان نامه دکتری روانشناسی 


در مجتمع تحصیلات تکمیلی دانشورزان صفر تا صد مشاوره انجام پروپوزال و رساله دکترای روانشناسی پذیرفته می شود و با دسترسی و پشتیبانی 24 ساعته اساتید مرکز اخذ حداکثر نمره دفاع پایان نامه را تضمین می کنیم

مشاوره تضمینی انجام رساله دکتری روانشناسی

 نگارش پایان نامه دکتری روانشناسی مهمترین پژوهش آکادمیک این رشته در سطح کشور است و طبیعی هست که به لحاظ محتوایی بسیار بسیار حائز اهمیت بوده و نیاز به یک کار علمی دقیق و سنجیده دارد بنابراین نگارنده رساله دکترا بایستی تخصص؛ تعهد و تجربه بسیار بالایی داشته باشد. خدمات مجتمع دانشورزان در خصوص رساله دکترا شامل آموزش و مشاوره طراحی پلان کار؛ مشاوره نگارش جامع و کامل فصلهای رساله انجام تغییرات مد نظر اساتید راهنما (تا مرحله تایید نهایی) و آموزش و پشتیبانی کامل تا جلسه دفاع می باشد. در ضمن اگر دانشجو پروپوزال یا حتی موضوع هم نداشته باشد؛ پیشنهاد موضوعات مناسب و تدوین پروپوزال را نیز ما بدون دریافت هزینه اضافی؛ برعهده می گیریم.

ضمنا ما با توجه به ظرفیتهایی که در اختیار داریم؛ کسب حداکثر نمره را تضمین می کنیم.


شماره های تماس فوری با کارشناس شیفت جهت مشاوره در زمینه انتخاب موضوع پایان نامه دکترای روانشناسی؛ انجام پروپوزال روانشناسی؛ مشاوره و آموزش نگارش فصلهای پایان نامه و … 09103434482

سفارش انجام رساله دکتری روانشناسی

اهمیت و حساسیت انجام رساله دکتری روانشناسی

همانطور که اشاره شد نگارش رساله یکی از فعالیت هایی است که دانشجویان مقطع دکتری برای پایان دادن موفقیت آمیز تحصیلات خود موظف به انجام آن هستند. رساله دکتری از آن جهت دارای اهمیت و حساسیت است که دانشجو باید کار پژوهشی خود را با رعایت دقیق ترین معیارهای علمی تهیه نماید تا از بروز هر گونه مشکلی در زمان دفاع جلوگیری شود. زمانی که دانشجو دوره دکتری خود را به پایان می رساند، رساله خود را در جلسه دفاع ارائه می دهد و به سوالات داوران پاسخ می دهد. تسلط هر چه تمامتر دانشجویان در پاسخ به سوالات داوران نشان دهنده شایستگی دانشجو برای اخذ این مدرک تحصیلی و همچنین تحقیقاتی است که در این زمینه انجام داده است. موسسه دانشورزان به دانشجویان گرامی کمک می کند تا این مرحله حساس از زندگی علمی خود را با موفقیت پشت سر گذاشته و به نتیجه مورد نظر و مطلوبی برسند.

موضوع جهت انجام رساله دکتری روانشناسی

انتخاب موضوع برای رساله دکترای روانشناسی نیاز به تحقیق و فعالیت پژوهشی  بسیار بالایی دارد بنابراین  در مجتمع پژوهشی دانشورزان در این خصوص بسیار دقیق عمل می شود و ما توصیه می کنیم حتی اگر قصد دارید فصلهای پایان نامه تان را خودتان انجام بدهید، بهتر است برای انتخاب موضوع حتما از مشاورین با تجربه مشورت بگیرید.
ما با در نظر گرفتن تمام حساسیتهای مربوط به انتخاب موضوع برای پایان نامه دکتری؛ با انجام مطالعات و پژوهشهای وسیع، بهترین گزینه ها را به شما پیشنهاد خواهیم کرد و تا به سرانجام رسیدن نهایی رساله از شما پشتیبانی می کنیم.

تضمین کیفیت رساله

ما برای تضمین کیفیت رساله، ابتدا موضوعی جدید و ناب تعیین می کنیم و اعتقاد داریم انتخاب یک موضوع ناب برای رساله دکتری کار ساده ای نیست. موضوع رساله شالوده کار شما محسوب می شود، بنابراین اگر بخواهیم یک پروژه تضمین شده به دانشجویان ارائه کنیم لازم است که از همان ابتدای کار با جدیت عمل کرده و در انتخاب موضوع از محققین حرفه ای و با تجربه بهره مند شویم. پس از انتخاب موضوع و شروع مراحل نگارش پایان نامه؛ با دقت تمام مراحل و جزئیات را رصد کرده و از اجرای دقیق فرایند نگارش اطمینان حاصل می کنیم. ما برای پیشبرد رساله شما؛ اولویت ها را تبیین می کنیم و آنچه که از هر چیز مهمتر است را شناسایی کرده و با دقت عملیاتی می کنیم ما یقین داریم که در پایان پروژه با رضایت کامل به آنچه که انجام شده است نگاه کرده و با افتخار از رساله تان دفاع خواهید کرد.

مشاوره پایان نامه روانشناسی

قیمت رساله دکتری روانشناسی و نحوه پرداخت

موضوع رساله، روش تحقیق و زمان دانشجو برای انجام رساله سه عامل اصلی هستند که بر هزینه انجام رساله دکتری روانشناسی تاثیر می گذارند.  طبیعی است که دانشجویان هنگام جستجوی یک موسسه جهت سفارش نگارش رساله خود با قیمت های متفاوتی مواجه می شوند؛ برخی از این موسسات هزینه های پایین و برخی دیگر هزینه بالایی را پیشنهاد می دهند. اگرچه هزینه نگارش رساله دکتری روانشناسی مبلغ مشخص و تعریف شده ای ندارد و ممکن است تفاوت هایی در قیمت بین موسسات وجود داشته باشد اما باید از نگاه صرف به قیمت اجتناب کنیم و قیمت را در کنار کیفیت خدمات مورد ارزیابی قرار دهیم. توصیه ما به دانشجویان گرامی این است که به دنبال ارزان ترین قیمت نباشید؛ بهره گیری از تجربه محققین و پژوهشگران برجسته که دارای توانایی تحقیق نیز باشند از اهمیت بیشتری در ارائه یک رساله با کیفیت برخوردار است. موسسه دانشورزان با ارائه یک قیمت منصفانه و منطقی و ارائه یک رساله تضمین شده در خدمت شما دانشجویان عزیز می باشد. جهت آگاهی از هزینه انجام پایان نامه روانشناسی می توانید به این صفحه مراجعه کنید.

مراحل انجام رساله دکتری روانشناسی

همانطور که می دانید، مراحل نگارش رساله در دانشگاه آزاد و سراسری دارای تفاوت هایی است. اما در حالت کلی بدین صورت است که در اولین مرحله، دانشجو باید نسبت به دریافت تقویم آموزشی اقدام کند؛ مرحله دوم به انتخاب موضوع رساله اختصاص دارد. به یاد داشته باشید که موضوعی جدید و ارزشمند را که قبلا توسط فرد دیگری انجام نشده باشد را انتخاب کنید؛ بهتر است دانشجو برای انتخاب موضوع رساله خود از نظرات استاد راهنمای مربوطه نیز استفاده کند. مرحله سوم تدوین پروپوزال و دفاع از آن است پس از تصویب پروپوزال نیز باید مقدمات انجام رساله دکتری روانشناسی صورت پذیرد که شامل تهیه و نگارش فصلهای آن می باشد. توجه داشته باشید که تمام مراحل باید مطابق با دستورالعمل تعریف شده دانشگاه محل تحصیل پیش برود لازم به ذکر است که پیشفرض موسسه دانشورزان؛ شیوه نامه نگارش رساله در دانشگاه تهران است.

انجام پروپوزال دکتری روانشناسی 

مشاوره پروپوزال مقطع دکترا در موسسه دانشورزان با نهایت دقت و وسواس انجام می شود. خدمات مجتمع دانشورزان در این رابطه شامل مشاوره نگارش پیش پروپوزال و پروپوزال نهایی و همچنین پشتیبانی کامل تا تصویب نهایی آن می باشد، ضمنا انجام تمام تغییرات و اصلاحات احتمالی مد نظر اساتید محترم  راهنما  برعهده پژوهشگران این مجتمع می باشد.
جهت سفارش مشاوره، آموزش، اصلاح و انجام پروپوزال مقطع دکتری روانشناسی؛ میتوانید فرم بالای صفحه را تکمیل و ارسال نمایید. کارشناسان این مجموعه در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

حدود وظایف موسسه دانشورزان در قبال رساله دکتری روانشناسی

هر موسسه ای حدود وظایفی را برای خود تعیین و در دستور کار خود قرار میدهد که پایبندی به این وظایف اعتبار و حیثیت موسسه را دو به دنبال دارد. یکی از مهمترین وظایف یک موسسه خوشنام پاسخگویی و مسئولیت پذیری است. همچنین حساسیت بر روی اقداماتی همچون سرقت ادبی در رساله است؛ سرقت ادبی به عنوان یکی از مهمترین دلایل برای ریجکت شدن رساله توسط داوران شناخته میشود. از دیگر وظایف موسسه ای که مسئولیت انجام رساله دکتری روانشناسی را به عهده می گیرد استفاده از محققین و پژوهشگرانی است که از توانایی تحقیق برخوردار باشند تا بتوانند با استفاده از کتب و منابع مختلف مطالبی که باید در رساله گنجانده شود را استخراج کنند، مورد آنالیز و بررسی قرار دهند و درباره هر یک از آن ها بحث کنند. موسسه دانشورزان با پایبندی به وظایف خود در انجام رساله دکتری روانشناسی آماده ارائه خدمات تخصصی و حرفه ای به دانشجویان عزیز می باشد.

اصلاح رساله دکتری

اصلاح رساله دکتری یکی دیگر از دغدغه های دانشجویان روانشناسی است که در این مقطع مشغول به تحصیل می باشند. برخی از دانشجویان پس از انجام رساله دکتری روانشناسی ممکن است با انبوهی از نظرات اصلاحی اساتید مواجه شوند که ممکن است باعث سرخوردگی آنان شود. اصلاح رساله با چندین هدف انجام می شود؛ اول این که اطمینان حاصل شود که رساله کاملا منطبق با اصول علمی و آکادمیک بوده و همچنین عاری از هر گونه خطای دستوری و املایی است. بعد از اطمینان از صحت و درستی رساله از نظر دستوری و املایی، مورد بررسی قرار می گیرد. با استفاده از خدمات ویرایش و اصلاح در موسسه دانشورزان، یک رساله دکتری تضمین شده ارائه دهید. جهت آشنایی با خدمات این مجموعه در زمینه اصلاح پایان نامه روانشناسی می توانید مقاله مزبور را مطالعه نمایید.

بهترین موسسه انجام رساله دکتری

برای انتخاب یک موسسه خوب جهت سفارش انجام رساله دکتری روانشناسی علاوه بر صرف زمان، باید صبر و حوصله زیادی به خرج داده شود. تمام تلاش و توان خود را برای انتخاب بهترین موسسه پایان نامه نویسی به کار بگیرید تا بتوانید از مشاوره ارزشمندی بهره مند شوید. پاسخگویی و پیگیر بودن کارشناسان، با سابقه و با تجربه بودن، داشتن تعهد کاری و ارائه تضمین کار، مسئولیت پذیری و برنامه ریزی دقیق از جمله فاکتورهایی است که یک موسسه را به بهترین و معتبرترین تبدیل می کند. افتخار می کنیم که از نگاه دانشجویان، محققین و اساتید مربوطه؛ مجتمع دانشورزان بهترین موسسه انجام پایان نامه روانشناسی در کشور است.

سوابق مجتمع دانشورزان در مشاوره و انجام رساله دکتری روانشناسی

مجتمع دانشورزان با تدوین، آموزش، مشاوره و ارائه صدها رساله روانشناسی بصورت شبانه روزی در خدمت دانشجویان عزیز این رشته بوده است. پس از سالها فعالیت کارگروه تخصصی دانشورزان و کسب تجارب بی نظیر در زمینه نگارش رساله دکترا؛ امروز دانشجویانی که از این خدمات بهره مند می شوند بر این اعتقادند که پایان نامه های ارائه شده کاملا منطبق با سلیقه اساتید راهنما بوده و تحسین اساتید داور را در برداشته است.

ما مشاوره نگارش پایان نامه های دکترای روانشناسی را با برترین کیفیت تضمین می کنیم

نظرات دانشجویان عزیزی که تجربه دریافت خدمات پژوهشی از مجتمع دانشورزان را داشته اند:

یک مقدار قیمتها رو بیارین پایین تر که همه دانشجوها دسترسی به خدمات با کیفیت داشته باشن. واقعا این درسته به نظرتون؟!

سوسن گلدره, دانشگاه دماوند

به نظر من دانشورزان هم از نظر پشتیبانی و هم از نظر قیمت بسیار عالی هست

یاشار مقام صلاحی, دانشگاه تبریز

کار من توسط خانم دکتر زارع انجام شد واقعا خوش اخلاق و مهربان بودن و کار با کمترین خطا به پایان رسید. خیلی دوست داشتم از نزدیک ایشون رو می دیدم که متاسفانه میسر نشد دورادور تشکر می کنم همچنین از پشتیبانی خوب مجموعه دانش ورزان

کمیل جاویدان, دانشگاه یاسوج

قرار بود فایل من امروز به دستم برسه، هنوز خبری نیست لطفا پیگیری کنین

فاطمه اسماءاللهی, دانشگاه علامه محدثی

خدمات دانش ورزان بسیار عالی و کامله. پشتیبانی مجموعه نقطه قوت و دلیل استفاده من از دانشورزان بود.

بابک سلیمانی, دانشگاه شمال

من از خدمات شما بسیار راضی ام امیدوارم روند خوبتان را ادامه بدهید

نیما نیکو, آزاد مراغه

شرکت خوبیه از نظر کیفیت خدمات شماره 1 ایرانه فقط جمعه ها تعطیله و امکان تماس تلفنی نیست. از یک شرکت با این اعتبار انتظار کار شبانه روزی هست.

نکیسا جام خواه, دانشگاه تربیت مدرس

باسلام خدمت پرسنل مجرب و باتجربه دانشورزان جاداره که از همه عزیزانی که در پاسخ دهی به کاربران در اسرع وقت بااخلاق کاملاَ پسندیده جواب گوی ما هستید صمیمانه تقدیر و تشگر میکنم .

سعید سادات گل, دانشکده مدیریت

هرچقدر هم شرکت معتبر و محبوبی باشین، وقتی توی شهر همدان شعبه ندارین چه فایده ای داره؟ شاید یکی نمی تونه بیاد تهران؛ باید بمیره؟

جعفر ترکاشوند, دانشگاه همدان

انصافا سرویس دهی و پشتیبانی دانشورزان عالی و بی نظیره و مشتری همیشگی و ثابت شما خواهیم ماند

سید جواد احدی نژاد, دانشگاه اصفهان

ممنون از مجموعه خوب شما که با قیمت و پشتیبانی عالی همواره جوابگو هستید

یدالله نظام دوست, دانشگاه آزاد تهران مرکز

واقعا به انتقادات توجهی نمیشه. از یک شرکت با این گستردگی و سطح خدمات واقعا بعیده که کار چاپ و صحافی پایان نامه رو انجام نمی دین. حالا هرچقدر هم که کیفیت کارتون خوب باشه

فاطمه سادات میرکندی, علوم تحقیقات تهران

مجموعه دانش ورزان برترین موسسه مشاوره پایان نامه کشور از نظر کیفیت سرویس ها و پشتیبانی دائمی هست.

اسماعیل پاشازاده, دانشگاه آزاد شهر ری

بدون شک مجتمع دانش ورزان بهترین مجموعه مشاوره پایان نامه ایرانه. دیدن مدیر عامل و کارکنان این مجموعه رو از نزدیک آرزو میکنم.

نادر پورجعفر, دانشگاه آزاد تبریز

چند بار درخواست دادم که برای دانشجویان نخبه امتیازات ویژه ای در نظر بگیرید متاسفانه ترتیب اثر داده نشد!

پاشا محمدی خامنه, دانشگاه تربیت مدرس

من پایان نامه ام رو دفاع کردم فقط چند تا اصلاحیه داره خواستم بدونم شما انجام می دین؟

ناصر توکلی, دانشگاه آزاد تهران مرکز

من از موسسه دیگه ای استفاده می کردم ولی خدماتشون اصلا خوب نبود از این که به دانشورزان مراجعه کردم بسیار خوشحال و راضی هستیم

سید ضیاء پدرخانی, دانشگاه علامه

سلام، پورحیدر هستم خواستم از پژوهشگرم آقای سعیدی تشکر کنم. کارم خیلی خوب انجام شده بود. به امید دیدار

سالار پورحیدر, دانشگاه علوم تحقیقات تهران

خدمات شما بسیار عالی و مفید بود. امیدوارم این چنین موسساتی افزایش پیدا کنند تا دانشجویان گرفتای مراکز فیک و نامعتبر نشن و همیشه راه موفقیت رو رو پیدا کنند

حسن کشاورز, آزاد تهران جنوب

مدتی بعد از ثبت سفارش مشاوره پایان نامه، قیمتها تغییر کرد اما برای دانشجویان قدیمی به همان قیمت قدیم محاسبه میشد. همچنین پشتیبانی بینظر این مجتمع باعث دلگرمی کاربران میشه. واقعا میشه گفت بهترین و به صرفه ترین شرکت مشاوره پایان نامه هست.

پگاه یونسیان, دانشگاه علامه

بدون شک جزو بهترین شرکت های ایرانی هستید که دلسوزانه پاسخ دانشجویان را میدهید. کیفیت خدمات به حدی بالا بود که دلم نیومد نظرم رو اعلام نکنم.

سمیرا خوش خلق, دانشگاه آزاد واحد یادگار امام

سلام ، معصومه توکلی هستیم پروپوزال من امروز تصویب شد؛ خواستم اطلاع بدم که برای فصلهای پایان نامه ام لطفا اقدام کنید.

معصومه توکلی, دانشگاه شهید بهشتی

ممنونم از پشتیبانی عالیتون از اینکه شمارو انتخاب کردم واقعا راضیم . امیدوارم بتونم یه روزی عضو اساتید این مجتمع باشم.

ابراهیم سمائی, دانشگاه آزاد بروجرد

من با همه موسسات مشاوره پایان نامه معروف صحبت کردم هیچکدوم به خوبی دانشورزان نبودن

ابوالفضل چهرگانی, دانشگاه سمنان

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کارکنان مجتمع دانش ورزان. من از تمامی خدمات این شرکت تا الان راضی بودم و از پشتیبانی عالی تشکر می کنم تنها نکته ای که رضایت من رو جلب نکرد این بود که برای چند تا سفارش پی در پی؛ تخفیف در نظر نگرفتید!!! به نظرم برای یک شرکتی مثل شما این یک ضعف هست.

سیما پورحیدر یزدی, دانشگاه آزاد نائین

کارم با شما خیلی روتین و خوب پیش رفت و بهترین مورد توی سرویس دهی همین پشتیبانی هست که پشتیباتیتون واقعا حرف نداره همیشه در هر حال با حوصله رسیدگی میکنید فقط ساعت کاری تون رو کاش بیشتر می کردید که خارج از ساعات اداری هم دسترسی داشتیم

زهرا رمضانی, دانشگاه پیام نور

بدون شک بهترین موسسه مشاوره پایان نامه در کل کشور. تشکر میکنم از شما

دکتر اسمائیلخانی, نامشخص

چرا باید یک پایان نامه کارشناسی ارشد سه ماه طول بکشه؟! من انتظار تحویل سریعتر داشتم. بقیه موارد از جمله کیفیت و پشتیبانی خیلی خوب بود.

شایان رضایی بلده, دانشگاه تهران

با سلام تجربه ی استفاده از خدمات مشاوره پایان نامه دانش ورزان واقعاً راضی کننده هستش برعکس شرکت س****ک  که کار رو ناقص انجام می دون و از هر ده تماس یکیش رو جواب می دن و ضمن اینکه پشتیبانی به شدت ضعیفی رو هم ارائه میدن.

پدرام پابرجا, آزاد تهران شمال

فکر نمی کردم قیمت انجام یک پایان نامه کارشناسی ارشد بیش از سه میلیون تومن باشه، بهتر می بود یک مقداری ملاحظه دانشجویان رو می کردید برای شرکتی با این اعتبار واقعا متاسفم

مهران یادگاری, دانشگاه فردوسی مشهد

روز جمعه تماس گرفتم و پاسخ دادن و با حوصله مشکلم حل شد. امیدوارم این نحوه پشتیبانی و این کیفیت سالهای سال ادامه دار باشه و من شخصا از کارشناسان دانش ورزان تشکر میکنم.

سکینه بروجردی, آزاد خرم آباد

بدینوسیله از مدیران و تیم پشتیبانی زبده و متخصص مجتمع دانش ورزان نهایت تشکر را دارم.هم سرعت پاسخگویی و هم دقت کارشناسان در ارایه خدمات مشاوره پایان نامه به نظرم عالی و بی همتا هست. در حال حاضر بیش از 5 تا 6 نفر از دوستانم رو به دانش ورزان معرفی کردم و بسیار از شما راضی هستیم جز یک نفر از بچه ها که پروپوزالش با کمی تاخیر آماده شد. امیدوارم روز به روز کیفیت را بهتر از روز قبل حفظ کنید.ارادتمند

سحر الماسی, آزاد تهران شمال

با اینهمه تعریفی که از مجتمع دانش ورزان شنیده بودم؛ انتظار داشتم کارم سریعتر انجام بشه ولی متاسفانه اینطور نشد ولی از کیفیت کار راضی بودم. بهرحال ممنونم

زهرا پورترکمن, آزاد تهران مرکز

در طول دوره سه ساله مقطع کارشناسی ارشدم؛ چند بار با مجتمع دانشورزان کارهای مختلفی رو سفارش دادم با توجه به کیفیت بالای خدمات آن و پشتیبانی بسیار قوی و بر لحظه و دانش فنی بالای کارکنانش به شدت برای بنده لذت بخش بوده است  تنها مساله؛ قیمت خدمات  بود که انتظار داشتم پایین تر باشد.

شهرام سزاوار کهن, دانشگاه ارومیه

عالی واقعا عالیه ! برای مشاوره پایان نامه از شرکت دانشورزان شک نکنید متاسفانه من با 3 تا شرکت کار کردم همشون بیخود و به درد نخور بودن واقعا حیف اون پولی که دادم بهشون حالا اسم نمیبرم اما این شرکت واقعا منو شگفت زده کرد . قیمت هاشم خوبه فقط امیدوارم بالا نبرن . انشاءالله در آینده هم همینطور باشه و خراب نشه چون برخی شرکت ها چند سال خدمات عالی به کاربرانشون دادن اما تازگی ها خراب شدن این شرکت فعلا که عالیه امیدوارم تا آخر همینطور بمونه ممنونم از خدمات خوب شرکت دانش ورزان

تارا اسماعیل خانی, دانشگاه تهران

سلام، خواستم اطلاع بدم هنوز پذیرش مقاله من به دستم نرسیده به نظرتون این همه تاخیر در اکسپت مقاله طبیعی هست؟

یارین جعفری, دانشگاه آزاد تهران شمال