هزینه انجام پایان نامه روانشناسی

هزینه انجام پایان نامه روانشناسی

قیمت گذاری منصفانه خدمات با تعیین شرایط پرداخت بسیار مناسب را فقط در مجتمع دانشورزان خواهید یافت


قبول صفر تا صد سفارش انجام پایان نامه روانشناسی با تضمین بالاترین نمره دفاع و پشتیبانی کامل تا جلسه دفاع در مورد شرایط پرداخت هزینه، مطالب زیرر را مطالعه فرمایید

جهت دریافت مشاوره تلفنی؛ می توانید فرم را تکمیل کنید:

در این مقاله قصد داریم شما را با هزینه انجام پایان نامه روانشناسی آشنا کنیم و به توضیح شرایط و مراحلی که در این مسیر می بایست سپری شوند و نسبت به مراکز معتبری که این خدمات را در اختیار افراد به خصوص دانشجویان ارائه می دهند، بپردازیم؛ پس تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

قیمت انجام پایان نامه روانشناسی

هزینه انجام پایان نامه روانشناسی

هزینه انجام پایان نامه روانشناسی براساس موارد و المانهای مختلفی محاسبه می شود که اگر به صورت کلی به آن اشاره کنیم، مواردی از قبیل مقطع تحصیلی، میزان سختی و پیچیدگی موضوع پایان نامه، صفحات نگارش شده، نرم افزارها ، دسترسی به جامعه آماری و همچنین سهولت دسترسی به منابع غنی پیرامون موضوع از جمله نمونه های تاثیر گذار در هزینه پایان نامه هستند. اگر برای انجام پایان نامه روانشناسی به مشاوره نیاز دارید یا هرگونه راهنمایی هایی که شما را در این مسیر کمک کند، می توانید با کارشناسان و مشاورین متخصص موسسه دانشورزان ارتباط برقرار کنید.

شرایط پرداخت هزینه ها

پرداخت هزینه های پایان نامه رشته های دانشگاهی براساس قاعده و قانون خاصی تنظیم می شوند و متناسب با آن، هزینه مورد نیاز اعلام می شود، اگرچه تفاوت قیمت در پرداخت هزینه ها در مراکز مختلف متفاوت است، اما موارد کلی وجود دارند که در پرداخت هزینه انجام پایان نامه روانشناسی تاثیر گذار می باشند و از جمله آن ها می توان به نمونه های زیر اشاره کرد:

 • رشته تحصیلی و دانشگاه محل تحصیل
 • نرم افزارهایی که در انجام پایان نامه استفاده شده اند
 • استخراج کردن مقاله از پایان نامه
 • موضوع و عنوان پایان نامه
 • تعداد ساعت هایی که برای آموزش پایان نامه توافق شده است

در این مجموعه؛ شرایط پرداخت هزینه توافق شده به این صورت است که مقدمات پروژه با چیزی کمتر از 10 درصد از مبلغ کل توافق کار شروع می شود و پرداختهای بعدی طی 8 الی 10 قسط و با پیشرفت مراحل پایان نامه خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان موسسه تماس بگیرید.

قیمت انجام پایان نامه روانشناسی

ضمانت پرداخت وجه و حسن انجام کار

از دغدغه های مهم هر دانشجو برای انجام پایان نامه روانشناسی ، حسن انجام کار مرکز و کیفیت قابل قبول پایان نامه است که مطابق با تایید مراجعه کنندگان باشد، از این رو برای کسب رضایت خاطر این امر، بسیاری از مراکز، ضمانت پرداخت وجه را به دانشجویان خود خاطر نشان می کنند. موسسه دانشورزان نیز به عنوان یکی از مراکز معتبر و حرفه ای در حوزه فعالیت خود، ضمانت پرداخت وجه را به مراجعه کنندگان و دانشجویان ارائه می کند و خدمات رضایت بخشی را به عرضه نمایش می گذارد. ما تضمین می کنیم که هزینه انجام پایان نامه روانشناسی در این موسسه کاملا منصفانه تعیین گردد همچنین این ضمانت شامل ارائه خدمات باکیفیتی نظیر جمع آوری اطلاعات دقیق و تخصصی مرتبط با رشته مورد نظر، نگارش دقیق و ریزبین و در نهایت ارائه پروژه بدون هیچ گونه نارضایتی از سوی مراجعه کنندگان می باشد پس وقتی که روزهای خوب تان نزدیک هست؛ آرامش مهمان شما خواهد شد

هزینه انجام پایان نامه روانشناسی شامل چه خدماتی است؟

دانشجویان و تمامی عزیزانی که به دنبال انجام پایان نامه خود هستند در خصوص پرداخت هزینه انجام پایان نامه روانشناسی خدمات لازم را باید دریافت کنند که در ادامه ما به چند نمونه از آن اشاره می پردازیم:

 • انتخاب موضوع پایان نامه (در صورتی که دانشجو موضوعی نداشته باشد)
 • نگارش پروپوزال پایان نامه و پشتیبانی تا مرحله تصویب آن
 • نگارش فصول پایان نامه به همراه انجام تمام نظرات اصلاحی استاد راهنما
 • پشتیبانی تمام وقت به دانشجویان تا جلسه دفاع
 • آموزش و توانمندسازی دانشجویان برای ارائه دقیق پایان نامه و دفاع موفقیت آمیز
 • و…

در طول انجام پایان نامه ممکن است استاد راهنما، ویرایشات و تغییراتی اعمال کند که و انجام تمامی این موارد بر عهده مرکزی است که کار پایان نامه خود را به آن سپرده اید.

معرفی بهترین مرکز نگارش پایان نامه روانشناسی

زمانی می توان صفت بهترین را به یک مرکز نگارش پایان نامه روانشناسی نسبت داد، که اعتبار، کیفیت و خدماتی که ارائه می کند، مورد تایید اکثریت دانشجویان قرار گرفته باشد و دانشجویان مراجعه کننده دیگر برای انجام دوباره کلیه امور ویراستاری، نگارش و… به همان مرکز مراجعه کنند. موسسه دانشورزان با توجه به گردهمایی افراد متخصص و باتجربه که از دانش و سطح علمی بالایی برخوردار هستند، توانسته است مجموعه ای را فراهم کند تا نیاز تمامی دانشجویان، اساتید و سایر افراد مراجعه کننده را تامین کنند و رضایت آن ها را جلب نمایند. باعث افتخار است که اعلام کنیم مجتمع دانشورزان به مدت چهار دوره متوالی عنوان بهترین موسسه انجام پایان نامه روانشناسی را کسب کرده است. ما این موفقیت را مرهون اعتماد و صبوری شما عزیزان می دانیم و خود را موظف می دانیم در قبال این اعتماد ارزشمند؛ بهترین خدمات را ارائه کرده و تا جلسه دفاع پشتیبان شما عزیزان باشیم.

هزینه نوشتن پروپوزال روانشناسی

همانطور که می دانیم پرپوزال طرح اولیه پایان نامه ای است که دانشجو قصد ارائه آن را دارد و هر چقدر که برای ایده اصلی تحقیقاتی کافی انجام شده باشد، پروپوزال توسط هیات علمی دانشگاه با استقبال بیشتری مواجه خواهد شد و دانشجو نسبت به تکمیل پایان نامه می تواند اقدامات لازم را انجام دهد. قیمت نگارش پروپوزال نیز همانند هزینه انجام پایان نامه روانشناسی با توجه به مقطع تحصیلی دانشجو که کارشناسی ارشد یا دکتری باشد، متفاوت است و عوامل مختلف دیگری از قبیل موضوعی که انتخاب کرده اید، دسترسی به مقالات و منابع معتبر مرتبط با موضوع، متدلوژی و روش تحقیق، ادبیات موضوع و… بر هزینه نوشتن پرپوزال تاثیر گذار هستند. موسسه دانشورزان تمامی خدمات صفر تا صد نگارش پرپوزال را برای دانشجویان پر مشغله ارائه می هد و راهکارهای سازنده ای به این عزیزان عرضه می کند.

هزینه اصلاح پایان نامه های ناقص

ویرایش یا اصلاح پایان نامه و ایراداتی که نیاز است رفع شود از جمله مواردی است که یک دانشجوی روانشناسی خود را آماده مواجهه با آن کند و باید نسبت به آن مطابق با دستورالعمل های مشخص و یکسان پیش برود که به بهبود کیفیت پایان نامه بیانجامد. انجام اصلاح و ویرایش پایان نامه برای محقق و دانشجو زمان بر خواهد بود؛ چرا که این کار در سه مرحله زیر انجام می گیرد:

 • ویرایش ظاهری
 • ویرایش فنی
 • ویرایش تخصصی و علمی متن

عوامل مختلفی در میزان هزینه اصلاح پایان نامه تاثیر گذار هستند که از جمله آن ها می توان به نوع ویرایشات، زمان و تسلط و تجربه ویراستار اشاره کرد. جهت آگاهی از شیوه اصلاح پایان نامه می توانید با کارشناسان مجموعه تماس حاصل فرمایید.

هزینه انجام رساله دکتری روانشناسی

رشته روانشناسی امروزه با افزایش تعداد متقاضیان زیادی همراه شده است و دانشجویان این رشته ملزم به انتخاب موضوعات پایان نامه خوبی هستند که مورد تایید اساتید و هیات علمی دانشگاه مورد نظر قرار گرفته است. انجام رساله دکتری روانشناسی نیز باید به گونه ای طراحی و تنظیم شود که استاندارد و در سطح علمی دانشگاه باشد، بنابراین هزینه انجام پایان نامه روانشناسی می بایست معقول و منطقی در نظر گرفته شود. به طور کلی تعرفه استاندارد و تعیین شده ای برای خدمات رساله دکتری روانشناسی وجود ندارد و قیمت گذاری این پروژه ها به عوامل و متغیرهای بسیار زیادی بستگی دارد که بهتر است در این خصوص با کارشناسان موسسه مشورت کنید.

نظرات کلی دانشجویان درباره موسسه دانشورزان

نظرات دانشجویان و کاربرانی که از خدمات این مجموعه بهره مند شده اند برای کادر مدیریت و مسئولین موسسه بسیار ارزشمند و حائز اهمیت است لذا از عزیزان تقاضا داریم که نظرات خودشان را با ما به اشتراک بگذارند.

یک مقدار قیمتها رو بیارین پایین تر که همه دانشجوها دسترسی به خدمات با کیفیت داشته باشن. واقعا این درسته به نظرتون؟!

سوسن گلدره, دانشگاه دماوند

به نظر من دانشورزان هم از نظر پشتیبانی و هم از نظر قیمت بسیار عالی هست

یاشار مقام صلاحی, دانشگاه تبریز

کار من توسط خانم دکتر زارع انجام شد واقعا خوش اخلاق و مهربان بودن و کار با کمترین خطا به پایان رسید. خیلی دوست داشتم از نزدیک ایشون رو می دیدم که متاسفانه میسر نشد دورادور تشکر می کنم همچنین از پشتیبانی خوب مجموعه دانش ورزان

کمیل جاویدان, دانشگاه یاسوج

قرار بود فایل من امروز به دستم برسه، هنوز خبری نیست لطفا پیگیری کنین

فاطمه اسماءاللهی, دانشگاه علامه محدثی

خدمات دانش ورزان بسیار عالی و کامله. پشتیبانی مجموعه نقطه قوت و دلیل استفاده من از دانشورزان بود.

بابک سلیمانی, دانشگاه شمال

من از خدمات شما بسیار راضی ام امیدوارم روند خوبتان را ادامه بدهید

نیما نیکو, آزاد مراغه

شرکت خوبیه از نظر کیفیت خدمات شماره 1 ایرانه فقط جمعه ها تعطیله و امکان تماس تلفنی نیست. از یک شرکت با این اعتبار انتظار کار شبانه روزی هست.

نکیسا جام خواه, دانشگاه تربیت مدرس

باسلام خدمت پرسنل مجرب و باتجربه دانشورزان جاداره که از همه عزیزانی که در پاسخ دهی به کاربران در اسرع وقت بااخلاق کاملاَ پسندیده جواب گوی ما هستید صمیمانه تقدیر و تشگر میکنم .

سعید سادات گل, دانشکده مدیریت

هرچقدر هم شرکت معتبر و محبوبی باشین، وقتی توی شهر همدان شعبه ندارین چه فایده ای داره؟ شاید یکی نمی تونه بیاد تهران؛ باید بمیره؟

جعفر ترکاشوند, دانشگاه همدان

انصافا سرویس دهی و پشتیبانی دانشورزان عالی و بی نظیره و مشتری همیشگی و ثابت شما خواهیم ماند

سید جواد احدی نژاد, دانشگاه اصفهان

ممنون از مجموعه خوب شما که با قیمت و پشتیبانی عالی همواره جوابگو هستید

یدالله نظام دوست, دانشگاه آزاد تهران مرکز

واقعا به انتقادات توجهی نمیشه. از یک شرکت با این گستردگی و سطح خدمات واقعا بعیده که کار چاپ و صحافی پایان نامه رو انجام نمی دین. حالا هرچقدر هم که کیفیت کارتون خوب باشه

فاطمه سادات میرکندی, علوم تحقیقات تهران

مجموعه دانش ورزان برترین موسسه مشاوره پایان نامه کشور از نظر کیفیت سرویس ها و پشتیبانی دائمی هست.

اسماعیل پاشازاده, دانشگاه آزاد شهر ری

بدون شک مجتمع دانش ورزان بهترین مجموعه مشاوره پایان نامه ایرانه. دیدن مدیر عامل و کارکنان این مجموعه رو از نزدیک آرزو میکنم.

نادر پورجعفر, دانشگاه آزاد تبریز

چند بار درخواست دادم که برای دانشجویان نخبه امتیازات ویژه ای در نظر بگیرید متاسفانه ترتیب اثر داده نشد!

پاشا محمدی خامنه, دانشگاه تربیت مدرس

من پایان نامه ام رو دفاع کردم فقط چند تا اصلاحیه داره خواستم بدونم شما انجام می دین؟

ناصر توکلی, دانشگاه آزاد تهران مرکز

من از موسسه دیگه ای استفاده می کردم ولی خدماتشون اصلا خوب نبود از این که به دانشورزان مراجعه کردم بسیار خوشحال و راضی هستیم

سید ضیاء پدرخانی, دانشگاه علامه

سلام، پورحیدر هستم خواستم از پژوهشگرم آقای سعیدی تشکر کنم. کارم خیلی خوب انجام شده بود. به امید دیدار

سالار پورحیدر, دانشگاه علوم تحقیقات تهران

خدمات شما بسیار عالی و مفید بود. امیدوارم این چنین موسساتی افزایش پیدا کنند تا دانشجویان گرفتای مراکز فیک و نامعتبر نشن و همیشه راه موفقیت رو رو پیدا کنند

حسن کشاورز, آزاد تهران جنوب

مدتی بعد از ثبت سفارش مشاوره پایان نامه، قیمتها تغییر کرد اما برای دانشجویان قدیمی به همان قیمت قدیم محاسبه میشد. همچنین پشتیبانی بینظر این مجتمع باعث دلگرمی کاربران میشه. واقعا میشه گفت بهترین و به صرفه ترین شرکت مشاوره پایان نامه هست.

پگاه یونسیان, دانشگاه علامه

بدون شک جزو بهترین شرکت های ایرانی هستید که دلسوزانه پاسخ دانشجویان را میدهید. کیفیت خدمات به حدی بالا بود که دلم نیومد نظرم رو اعلام نکنم.

سمیرا خوش خلق, دانشگاه آزاد واحد یادگار امام

سلام ، معصومه توکلی هستیم پروپوزال من امروز تصویب شد؛ خواستم اطلاع بدم که برای فصلهای پایان نامه ام لطفا اقدام کنید.

معصومه توکلی, دانشگاه شهید بهشتی

ممنونم از پشتیبانی عالیتون از اینکه شمارو انتخاب کردم واقعا راضیم . امیدوارم بتونم یه روزی عضو اساتید این مجتمع باشم.

ابراهیم سمائی, دانشگاه آزاد بروجرد

من با همه موسسات مشاوره پایان نامه معروف صحبت کردم هیچکدوم به خوبی دانشورزان نبودن

ابوالفضل چهرگانی, دانشگاه سمنان

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کارکنان مجتمع دانش ورزان. من از تمامی خدمات این شرکت تا الان راضی بودم و از پشتیبانی عالی تشکر می کنم تنها نکته ای که رضایت من رو جلب نکرد این بود که برای چند تا سفارش پی در پی؛ تخفیف در نظر نگرفتید!!! به نظرم برای یک شرکتی مثل شما این یک ضعف هست.

سیما پورحیدر یزدی, دانشگاه آزاد نائین

کارم با شما خیلی روتین و خوب پیش رفت و بهترین مورد توی سرویس دهی همین پشتیبانی هست که پشتیباتیتون واقعا حرف نداره همیشه در هر حال با حوصله رسیدگی میکنید فقط ساعت کاری تون رو کاش بیشتر می کردید که خارج از ساعات اداری هم دسترسی داشتیم

زهرا رمضانی, دانشگاه پیام نور

بدون شک بهترین موسسه مشاوره پایان نامه در کل کشور. تشکر میکنم از شما

دکتر اسمائیلخانی, نامشخص

چرا باید یک پایان نامه کارشناسی ارشد سه ماه طول بکشه؟! من انتظار تحویل سریعتر داشتم. بقیه موارد از جمله کیفیت و پشتیبانی خیلی خوب بود.

شایان رضایی بلده, دانشگاه تهران

با سلام تجربه ی استفاده از خدمات مشاوره پایان نامه دانش ورزان واقعاً راضی کننده هستش برعکس شرکت س****ک  که کار رو ناقص انجام می دون و از هر ده تماس یکیش رو جواب می دن و ضمن اینکه پشتیبانی به شدت ضعیفی رو هم ارائه میدن.

پدرام پابرجا, آزاد تهران شمال

فکر نمی کردم قیمت انجام یک پایان نامه کارشناسی ارشد بیش از سه میلیون تومن باشه، بهتر می بود یک مقداری ملاحظه دانشجویان رو می کردید برای شرکتی با این اعتبار واقعا متاسفم

مهران یادگاری, دانشگاه فردوسی مشهد

روز جمعه تماس گرفتم و پاسخ دادن و با حوصله مشکلم حل شد. امیدوارم این نحوه پشتیبانی و این کیفیت سالهای سال ادامه دار باشه و من شخصا از کارشناسان دانش ورزان تشکر میکنم.

سکینه بروجردی, آزاد خرم آباد

بدینوسیله از مدیران و تیم پشتیبانی زبده و متخصص مجتمع دانش ورزان نهایت تشکر را دارم.هم سرعت پاسخگویی و هم دقت کارشناسان در ارایه خدمات مشاوره پایان نامه به نظرم عالی و بی همتا هست. در حال حاضر بیش از 5 تا 6 نفر از دوستانم رو به دانش ورزان معرفی کردم و بسیار از شما راضی هستیم جز یک نفر از بچه ها که پروپوزالش با کمی تاخیر آماده شد. امیدوارم روز به روز کیفیت را بهتر از روز قبل حفظ کنید.ارادتمند

سحر الماسی, آزاد تهران شمال

با اینهمه تعریفی که از مجتمع دانش ورزان شنیده بودم؛ انتظار داشتم کارم سریعتر انجام بشه ولی متاسفانه اینطور نشد ولی از کیفیت کار راضی بودم. بهرحال ممنونم

زهرا پورترکمن, آزاد تهران مرکز

در طول دوره سه ساله مقطع کارشناسی ارشدم؛ چند بار با مجتمع دانشورزان کارهای مختلفی رو سفارش دادم با توجه به کیفیت بالای خدمات آن و پشتیبانی بسیار قوی و بر لحظه و دانش فنی بالای کارکنانش به شدت برای بنده لذت بخش بوده است  تنها مساله؛ قیمت خدمات  بود که انتظار داشتم پایین تر باشد.

شهرام سزاوار کهن, دانشگاه ارومیه

عالی واقعا عالیه ! برای مشاوره پایان نامه از شرکت دانشورزان شک نکنید متاسفانه من با 3 تا شرکت کار کردم همشون بیخود و به درد نخور بودن واقعا حیف اون پولی که دادم بهشون حالا اسم نمیبرم اما این شرکت واقعا منو شگفت زده کرد . قیمت هاشم خوبه فقط امیدوارم بالا نبرن . انشاءالله در آینده هم همینطور باشه و خراب نشه چون برخی شرکت ها چند سال خدمات عالی به کاربرانشون دادن اما تازگی ها خراب شدن این شرکت فعلا که عالیه امیدوارم تا آخر همینطور بمونه ممنونم از خدمات خوب شرکت دانش ورزان

تارا اسماعیل خانی, دانشگاه تهران

سلام، خواستم اطلاع بدم هنوز پذیرش مقاله من به دستم نرسیده به نظرتون این همه تاخیر در اکسپت مقاله طبیعی هست؟

یارین جعفری, دانشگاه آزاد تهران شمال